MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Politika, Toplum » Mustafa Demir Tarihi Yarımadaya Başkanlığa yeniden aday

Mustafa Demir Tarihi Yarımadaya Başkanlığa yeniden aday
Fatıh Belediye Başkanı Mustafa Demir 2014 Yerel Seçimlerde Tarihi Yarımadaya Başkanlık için adaylık başvurusunu yaptı

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Fatih’e bir dönem daha hizmet etmek için belediye başkanlığına adaylığını açıkladı. İki dönem boyunca hayal ettiği projeleri gerçekleştirdiğini belirten Başkan Mustafa Demir, Fatih için aralıksız hizmet edeceklerini söyledi.
İstanbul’un incisi Tarihi Yarımadaya iki dönem başkanlık yapan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir bir dönem daha başkanlığa adaylık için başvuru yaptı. Belediye çalışanlarıyla birlikte Fatih AK Parti İlçe Teşkilatı’na gelen Mustafa Demir, Tarihi Yarımada Fatih’e bir dönem daha hizmet etmek istediğini söyleyerek adaylığını açıkladı.

Fatih’e hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Mustafa Demir, “Fatih gibi muhteşem bir yerde belediye başkanlığı yapmanın mutluluğu içerisindeyim” dedi.

Fatih’in kalkınmasında ve dönüşmesinde belediye çalışanlarının da büyük rolü olduğunu belirten Başkan Demir, “Fatih’e hizmet edenlerin işini en iyi şekilde yapabilme algısı var. Bu algı için herkese teşekkür ederim. Hedefi, vizyonu olan bir ekiple yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

  “HAYAL EDİP TE GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİMİZ PROJE YOK”

Gelecek dönemde yeniden belediye başkanı seçildiği takdirde hizmetlerine devam edeğini ifade eden Demir, şunları söyledi; “Fatih’te park alanları ve yeşil alanlarımızı çoğaltmaya devam edeceğiz.  Otopark büyük problemimiz. Fatih’te 10 bin tane tarihi eserimiz var. Onların restorasyonlarının devam edilmesi gerekiyor. Fatih’in İstanbul’a mal olmuş kimliğinin daha çok ön plana çıkarılması için kentsel tasarım çalışmalarımız var, onları devam ettireceğiz. Hayal edip de iki dönemdir gerçekleştiremediğimiz bir projemiz yok. Ama hayallerim var. Surların iç ve dış tarafı insanların yaşayabileceği alanlara dönüştürülebilir.’

  “MİLLETİN YÜREĞİNE HİZMET ETTİĞİMİZİ GÖRÜYORUZ”

Fatihli’lerin sevgisini kazanmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Geçen bu 10 yıl içinde sadece milletin aklına, gözlerine değil aynı zamanda yüreklerine de hizmet ettiğimizi görüyoruz. Yaptığının insanlar tarafından karşılık bulması, bunun muhabbete dönüşmesi ve kabul görmesi insanoğlu için ulaşabileceği en büyük mutluluk. Ben de kendimi bu  anlamda şanslı hissediyorum ve hamdediyorum” dedi.

Başkan Mustafa Demir 2 dönem boyunca Fatih için yaptıkları hizmetleri anlattıktan sonra bir dönem daha Tarihi Yarımada’ya başkanlık için adaylık belgesini imzaladı.

 

📆 22 Ekim 2013 Salı 16:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR