MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » Sibel Can, Erdem Kınay için Pop Söyledi
Sibel Can, Erdem Kınay için Pop Söyledi


Erdem Kınay’dan “Proje 2”

Erdem Kınay feat Sibel Can

 

Türk Pop müziğinin bir çok ünlü isminin şarkıları için yaptığı aranjmanlar vegeçen yıl çıkardığı  “Proje” albümüyle geniş kitlelere adını duyuran Türkiye’nin en iyi prodüktör ve aranjörlerinden Erdem Kınay ‘ın merakla beklenen ikinci albümü “Proje 2”  tüm müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün sürprizi ise Sibel Can’ın seslendirdiği “Alkışlar” şarkısı…

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ‘Proje’ albümü ile hepimizin diline marş olan şarkılarıyla yazımıza renk katan Erdem Kınay,bir önceki işinin devamı niteliğindeki Proje 2 için uzun bir süredir stüdyoya kapamış ve yeni şarkılarını hazırlamıştı.

Aynur Aydın,Bengü, Demet Akalın, Merve Özbey, Murat Boz ve Sibel Can gibi isimlerin ustalıkla renk kattığı Erdem Kınay ‘ın “Proje 2” albümünde müzikler ve düzenlemeler Erdem Kınay imzasını taşıyor.  Tüm şarkıların sözleri ise Deniz Erten’e ait.

Sibel Can, Erdem Kınay için Pop Söyledi

Sibel Can, müzik severlere sürpriz yaparak kendi albümünden önce, ‘Proje 2’ albümü için mikrofon başına geçti. Erdem Kınay’ın tarzı ve yarattığı farklı sound’uyla sözleri Deniz Erten’e ait olan ‘Alkışlar’ adlı şarkıyı seslendirenSibel Can, bu parçanın yıla damga vuracağını söyledi.

“Proje 2” nin klibi Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde Sibel Can’ın “Alkışlar“ şarkısına çekildi.

Geçen yıl “En İyi Proje Albüm” dalında bir çok ödül alan Erdem Kınayikinci albümü “Proje 2”  ile yine tüm ödülleri şimdiden toplayacağa benziyor.

 

 

 

Etiketler: , , , , ,
📆 30 Ekim 2013 Çarşamba 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR