MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Eğitim, Flaş, Gençlik, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » Ezginin Günlüğü YTÜ’de Omurilik felçlileri için söyledi
Ezginin Günlüğü YTÜ’de Omurilik felçlileri için söyledi


Ezginin Günlüğü YTÜ’de Omurilik felçlileri için söyledi

 

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü 15. Yılını, ‘Ezginin Günlüğü’nün Omurilik Felçlileri için sahne aldığı bir etkinlikle kutladı.

 

 

Özgün müziğin önemli gruplarından ‘Ezginin Günlüğü’ Yıldız Teknik Üniversitesi’nde omurilik felçlileri için sahne aldı. Gelirinin Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) bağışlandığı gecede Ezginin Günlüğü, müzikseverlere muhteşem bir gece yaşattı.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü kuruluşunun 15. Yıl dönümünü, yardım gecesi ile kutladı. Yardım gecesi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin tanıtımı ile başladı. Derneğe ait video gösterileri sonrası TOFD Yönetim Kurulu Başkanı Fevziye Altıparmak’a Yıldız İşletme Kulübü adına Basın Yayın Departmanı Koordinatörü Yasemin Öz teşekkür plaketini takdim etti. Aynı şekilde Fevziye Altıparmak TOFD adına plaketini takdim etti. Plaket takdimi sonrası mikrofonu eline alan Altıparmak, “Burada olmaktan onur duyuyorum. Bu anlamlı organizasyon için Yıldız İşletme Kulübü ailesine ve siz değerli katılımcılara Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına teşekkür ederim.” dedi.

 

YTÜ ve farklı üniversitelerden gelen öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği gecede, Ezginin Günlüğü özellikle gençler tarafından büyük beğeni kazanan parçalarını seslendirdi. Konsere en beğenilen 1980 (Sigaramın Dumanına Sarsam) şarkısı ile başlayan grup müzikseverler tarafından uzun süre alkışlandı.

 

Eylem Atmaca, Murat Kurt, Cafer İşleyen, Nadir Göktürk, Erkan Gürer ve Cem Gezginti’nin nağmeleri ile salonda eğlenceli dakikalar yaşandı. Konser sırasında Murat Kurt’un fotoğraf makinesini çıkarıp izleyenlerin panoramik fotoğrafını çekmesi ise geceye damgasını vuran olay oldu. Önce şaşıran sonrasında da kahkahalara boğulan öğrenciler en güzel pozlarını Murat Kurt için verdiler.

Hepinize en güzel pozunuzu verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Fotoğrafınızı www.ezginingunlugu.com sayfasında görebilirsiniz.” diyen Kurt makinesini kaldırıp grup ile şarkılara devam etti.

Konser sonunda İşletme Kulübü İşletme Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Emre Can Durmaz, Ezginin Günlüğü’ne teşekkür plaketi takdim etti. Ardından TOFD Yönetim Kurulu Üyesi Fevziye Altıparmak’a da plaket verildi.

Aynı zamanda özel olarak hazırlanan hediyeler de Ezginin Günlüğü üyelerine verildi. Ezginin Günlüğü bu anlamlı hediyeler için teşekkürlerini sunarak sahneden ayrıldı. Uzun süre ayakta alkışlanan Ezginin Günlüğü gece boyunca eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu.

 

📆 20 Aralık 2013 Cuma 15:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR