MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Dikkat Çekenler, Flaş, Gezi-Alışveriş » Kartal’lı Çocuklar, Florya Atatürk Müzesini Ziyaret Edecekler…

Kartal’lı Çocuklar, Florya Atatürk Müzesini Ziyaret Edecekler…Kartal Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde, Kartallı çocukları Florya Atatürk Müzesi’ni gezdirecek. 27 Ekim 2009 Salı günü Saat: 10.00’da, başlayacak gezi, müzenin gezilmesinin ardından Kartal’da sona erecek.

 

           

Kartal Belediyesi Çocuk Gelişim Merkezi’ndekalan 6 yaş grubundaki,  kızlı erkekli 43 çocuk  Atatürk Müzesi’ni gezip ulu Önder Atatürk’ün Florya’da kaldığı evi ve yaşadığı yeri görerek onun çağdaş uygarlık düzeyinde verdiği mücadeleyi, fikirlerini daha iyi öğrenmiş olacaklar. Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü ve Cumhuriyetin önemini çocuklara benimsetmek, Atatürk’ün yaşam biçimini ve hayatının en mutlu dönemlerini geçirdiği yerleri çocuklara görerek tanıtmak amacıyla düzenlenen gezi, 27 Ekim Salı günü Saat: 10.00’da başlayacak. Ulaşım, yeme, içme  ve her türlü ihtiyaçların belediyece karşılanacağı geziye çocukların yanı sıra, bazı veliler ve çocukların öğretmenleri  de katılacaklar.

📆 26 Ekim 2009 Pazartesi 17:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR