MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Pendik, Politika, Toplum » CHP’nin Pendik adayı Vedat Eryetiş mi oluyor!
CHP’nin Pendik adayı Vedat Eryetiş mi oluyor!


CHP’nin Pendik Belediye Başkan Adayı konusunda yapılan değerlendirmeler  de Vedat Eryetiş isminin ön plana çıktığı belirtildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilçe adaylarını açıklamasına ramak kala geri çektiği listede yapılan değişiklik sonucu Pendik’li Eğitimci – İşadamı Eryetiş Eğitim Kurumları sahibi Vedat Eryetiş isminde karar kılındığı öğrenildi.

 

CHP Genel Merkezinin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’ün değerlendirmeleri neticesinde Pendik’te CHP’nin oyunu artırabilecek en etkili isimin Vedat Eryetiş olduğu üzerinde hemfikir olunduğu dile getirildi.

Vedat Eryetiş ismi üzerinde, bir dönem Demokrat Parti’de Genel Başkan Yardımcılığı yapmış, siyasi donanımı ve eğitimci kimliği ile her kesimden ve özellikle sağ kesimden de oy alabilecek bir potansiyele sahip olduğu için özellikle duruluyor.

KİMDİR
Vedat Eryetiş 1962 Pendik doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. Eryetiş Eğitim Kurumları’nın kurucusu ve sahibi olan Vedat Eryetiş ilçemizde yaklaşık 30 yıllık bir eğitim geçmişine sahip. Marmara Üniversitesi ve Frankfurt Üniversitesi olmak üzere iki üniversite birden bitiren Vedat Eryetiş, Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi Mastırı, Varna Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi ve Belediyecilik Mastırı yapmış üst düzey bir eğitimci.

📆 24 Aralık 2013 Salı 12:15   ·   💬 3 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR