MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Etkinlikler, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Topbaş, Kartal’a havaray ve teleferik müjdesi verdi.

Topbaş, Kartal’a havaray ve teleferik müjdesi verdi.İBB Başkanı Kadir Topbaş Kartal’da seçim çalışmalarına start verdi!

Topbaş, Kartal’a havaray ve teleferik müjdesi verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti’den üçüncü dönem için yeniden aday olan Mimar Kadir Topbaş, bugün Kartal’da bir dizi programda bulundu.

Ak Parti Kartal ilçe teşkilatı tarafından hazırlanan programa; AK Parti Kartal İlçe Başkanı Mehdi Akman, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Av. Temurhan Yıldız ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.

Topbaş ilk önce sabah STK başkanları ve kanaat önderleri ile kahvaltı yaptı. Esnafı dinledi. Kartal için üzerinde çalıştıkları projelerden bahsetti.

Kartal’da ulaşım için, Havaray ve Teleferik müjdesi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kartal merkezden metroya havaray, Kartal meydanından Aydos tepesine teleferik projesi üzerinde çalışma yapıldığını ifade etti.

Daha sonra Kartal Meydanı’nda kurulan AK Parti standına uğradı, kadınlar ve gençler ile sohbet etti. Öğle namazını, Kartal Merkez Camii’nde kıldıktan sonra ise Ankara Caddesi’nde halkı selamladı, esnaf ile sohbet etti ve onara karanfil dağıttı.

Av. Kadir Topbaş, şu sıralarda AK Parti Kartal SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) açılışını yaptı.

📆 05 Şubat 2014 Çarşamba 17:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR