MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Manşet, Spor, Toplum » Üst kuşağa terfi ettiler
Üst kuşağa terfi ettiler


Kartal Selim Akbeniz Spor Kulübü karatecileri bir üst kuşağa terfi ettiler. Kulüp merkezinde düzenlenen kuşak terfi sınavında başarılı olan sporcular sertifikalarını aldılar. Sporcuların ailelerinin de katıldığı kuşak terfi sınavında Kinçg Boks, Karate, Kumite ve Kata dallarında başarılı olan erkek ve bayan sporcular Kahverengi, Yeşil, Sarı ve Siyah kuşak sahibi oldular.

Yaklaşık iki saat devam eden kuşak terfi sınavında başarılı olan sporcuların sertifikaları Antrenörleri Selim Akbeniz, bizzat verdi. Kartal Selim Akbeniz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı,Milli Karateci Selim Akbeniz, “Kısıtlı imkanlarımızla yarının şampiyon sporcularını yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Spor kulübümüzde Uzakdoğu sporları eğitimi alan her sporcu 6 aylık periyotlar sonunda kuşak sınavına tabi tutuluyorlar ve sınavda başarılı olan sporcular bir üst kuşağa terfi ederek ustalaşıyorlar.” Dedi.

Akbeniz, Uzakdoğu sporlarına olan ilginin kitlelere yansıtılması noktasında yerel yönetimlerin desteğinin gerektiğini de sözlerine ekledi.

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 16 Şubat 2010 Salı 12:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR