MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Toplum » Belediyede birimler arası futbol turnuvası başladı
Belediyede birimler arası futbol turnuvası başladı


Her yıl Kartal Belediyesi birimleri arasında düzenlenen, bu sene onbirincisi yapılan Geleneksel Futbol Turnuvası 29 Kasım Pazartesi 16.30’da Kartalspor Halı saha tesislerinde başladı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün de izlediği turnuvanın ilk günündeki karşılaşmalar büyük heyecana sahne oldu. Başkan Yardımcısı Turgut Mermertaş, karşılaşma öncesi turnuvaya katılan takımlara başarı dileğinde bulunarak; Kartal Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’na katılan takımların, belediye içerisindeki kardeşliğin, barışın, centilmenliğin gerekliliği ile mücadele etmelerini beklediğini belirtti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü takımlarının karşılaşmasında başlama vuruşunu Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Mermertaş yaptı.

Kura çekilişi sonucunda belirlenen gruplarda, A-Grubunda Özel Kalem Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü yer alırken, B-Grubunda da Karyapsan, Destek Hizmetler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kartursaş, Kartalspor personeli,  Temizlik İşleri Müdürlüğü, Özel Güvenlik takımları yer aldı.

Günün ilk maçında Kartal Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Park Bahçeler Müdürlüğü takımı, sahadan 4-2 galibiyetle ayrıldı. Gün içerisindeki diğer iki karşılaşma da Özel Kalem Müdürlüğü ile Bilgi İşlem Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü arasında oldu. Turnuvanın ilk gününde birimler arasındaki müsabakalar şu şekilde sonuçlandı.

Park Bahçeler Müdürlüğü 4-2 Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü

Özel Kalem Müdürlüğü 8-1 Bilgi İşlem Müdürlüğü

Mali Hizmetler Müdürlüğü 12-0 Fen İşleri Müdürlüğü

14 takımın katıldığı Kartal Belediyesi Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 23 Aralık 2010 tarihinde saat 17.30’da oynanacak final maçı ile sona erecek.

📆 30 Kasım 2010 Salı 15:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR