SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Adalar Belediyesi Meclis Toplantısı Adalılarla Beraber Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan Akpolat, seçim vaadini yerine getirerek meclis toplantısını açık havada Ada sakinleriyle birlikte yaptı.

Adalar Belediye Meclisi, meclis toplantıları Belediye Hizmet Binasında değil,  beş adada halka açık şekilde yapılıyor. Mayıs ayının ilk toplantısı 6 Mayıs’ta Kınalıada’da ada sakinlerinin katılımıyla gerçekleşti.

#image_title

Adalıların büyük ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Ali Ercan Akpolat,  halka açık toplantıları sırasıyla Burgazada, Heybeliada, Büyükada ve Sedefadası’nda gerçekleştireceklerini söyledi.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından meclis açılış konuşmasını yapan Başkan Akpolat, Mayıs ayının önemli günleri olan; 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını, Paskalya Bayramını, Hıdırellez Bayramını, 6 Mayıs 1972’de idam edilen Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Arslan’ı, Anneler Günü’nü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının önemine vurgu yaptı.

ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA

Şeffaf bir yönetim anlayışıyla yönetime geldiklerini ifade eden Akpolat,  Adalı tüm vatandaşlara belediyenin kapısının açık olduğunu, her bireyin rahatlıkla isteği bilgiye ulaşabileceğini ve tüm çalışmaların açık bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunulacağını söyledi.

Adalıların dile getirdiği sorunları, talep ve önerileri de dinleyen Başkan Akpolat;  bireysel kullanılan akülü araçları, kıyıların işgali gibi sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi ve “Mazeret üretmeye değil, sorun çözmeye geldik” dedi.

ADALARIMIZI HEP BİRLİKTE KORUYACAĞIZ

Başkan Ali Ercan Akpolat’ın gündeminde Burgazada Madam Martha Koyu ve Heybeliada Çam Limanı da vardı. Madam Martha Koyu ihalesinin iptali için yürütmeyi durdurma talebinde bulunduklarını hatırlatan Akpolat, Adaların tarihi, doğal ve kültürel zenginliğinin zarar görmemesi ve korunması için Belediye olarak tüm süreçlerde aktif rol alacaklarını vurgularken, “Yaşadığımız yeri hep birlikte koruyacağız” dedi.

Adalar Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı Burgazada’da yapılacak.

İlgili Haberler

Genel
20 Haziran 2024
Müge Anlı Kıyma Makinesi Cinayeti ile İlgili Kan Donduran Gelişme! Doktor Her Şeyi Anlattı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kıyma makinesi cinayeti gündemde kalmaya devam ediyor. Bugün kıyma makinesi cinayeti ile ilgili yeni kan donduran gelişmeler ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kıyma makinesi cinayeti konuşuluyor. Tüyleri ürperten olayla ilgili bugün yeni gün gelişme yaşandı. Kahramanmaraş’ta 2011-2012 yılları arasında görev yapan bir […]

Genel
20 Haziran 2024
Sigaraya ÖTV Zammı! Yeni Zamlı Marlboro, Winston, Parliament, Muratti, Kent Sigara Fiyat Listesi

Sigara tiryakilerini yıkacak haber. Sigara fiyatlarına ÖTV zammı geliyor. Okkalı zam sonrası yeni sigara fiyat listesi belli oldu. Sigara zammı haberleri tiryakileri isyan etme noktasına getirirken temmuzda yeni zam gelecek. 3 Temmuz’da açıklanacak enflasyon rakamlarının hemen ardından ÖTV zammı yapılacak. Sigara fiyatları ÖTV zammından nasibini alacak kalemler arasında yer alıyor. ÖTV zammı ile yeni sigara […]

Politika
20 Haziran 2024
Koray Aydın İYİ Parti’den İstifa Mı Ediyor? Bomba İddia

Meral Akşener’in koltuğu Müsavat Dervişoğlu’na devretmesinin ardından İYİ Parti’de sular durulmuyor. Kurultay’da başkanlık yarışını kaybeden Koray Aydın’ın iyi Parti’den istifa edeceği iddia edildi. İYİ Parti, 31 Mart seçimlerinde aldığı yenilginin ardından olağanüstü kurultaya gitmişti. Meral Akşener başkanlık yarışına katılmazken Koray Aydın ve Müsavat Dervişoğlu yarışmıştı. Başkanlık yarışını kaybeden Koray Aydın ile ilgili bomba İddia gündeme […]

Genel
20 Haziran 2024
Vantilatör ve Klimalı Yastık ŞOK İndirimi! 22 Haziran ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı

Yeni Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirimli ürünler fırsatları belli oldu. Bu hafta ŞOK’ta dopdolu bir indirim kampanyası var. İşte Serinlemek isteyenlere özel Şok market indirimi… ŞOK 22 Haziran 2024 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bu hafta da dopdolu bir indirim kampanyasına imza atan Şok Market, özellikle serinlemek isteyenlere özel ürünler sunuyor. Şok Aktüel 22 […]