MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel » Külünk tecrübelerini paylaştı
Külünk tecrübelerini paylaştı


AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, başkan yardımcı ve danışmanları, birim müdürleri, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri, ayrıca muhtarlarla ilçenin sorunları ve çözüm yollarına ilişkin toplantılar düzenledi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, tecrübelerini paylaşmak, ilçenin sorunlarına değinmek ve çözüm yollarını istişare etmek için Başkan Keskin, başkan yardımcı ve danışmanları, birim müdürleri, il genel ve belediye meclis üyeleri ve muhtarlarla bir araya geldi.
Tüm gün süren toplantıların ilki, 27 Eylül günü Başkan Keskin, başkan yardımcı ve danışmanları ve birim müdürleri ile yapıldı. Külünk, Keskin ve ekibiyle tecrübelerini paylaştı, belediye olarak yapılacak çalışmalara ve üretilecek projelere ilişkin fikirlerini belirtti.

Ardından, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Külünk, ilçenin mahalleler bazında ihtiyaçlarına değindi. Sultanbeyli’nin mahalle mahalle kalkınması noktasında muhtarların yapabilecekleri üzerine konuştu. Külünk’ün son toplantısı, il genel ve belediye meclis üyeleriyle idi. Bölge milletvekili Külünk, Sultanbeyli’ye katılabilecek artı değerleri, ilçenin dışarıda bilinen algısının düzeltilmesi ve yeni projelerin ilçeye getirilmesi konusuna eğildi ve üyelerin fikirlerini dinledi.

 

📆 29 Eylül 2011 Perşembe 09:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR