MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Genel, Toplum, Tuzla » Ulaştırma Bakanı Yıldırım Tuzla İHL Mezunları ve Mensupları Derneğini ziyaret etti

Ulaştırma Bakanı Yıldırım Tuzla İHL Mezunları ve Mensupları Derneğini ziyaret ettiUlaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bayram namazını Tuzla’da kıldıktan sonra Tuzla İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğini ziyaret etti. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Tuzla Kaymakamı Mümin Heyet, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çevik, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Tuncel ve Tuzla İmam Hatip Lisesi Mezunları Ve Mensupları (TİHMENDER) Derneği Başkanı ve kurucu üyeler tarafından karşılanan Bakan Yıldırım, Derneğin kahvaltısına katıldı.

Dernek hakkında bilgi aldı

 

Derneğin kuruluşu hakkında kısa bilgi alan Bakan Yıldırım, ”Tuzla’nın böyle bir derneğe ciddi oranda ihtiyacı vardı. İlçe halkının eğitim ve diğer alanlardaki ihtiyaçlarına gerekli ölçüde destek sağlayan bir dernek olacağınızı ümit ediyorum” dedi.

Kadınların da destek olması gerekir

Kadınlara da çok iş düştüğünü söyleyen Bakan Yıldırım, ”Kurucu üyeler arasında kadınların da bulunması bir avantaj. İlçedeki faaliyetlerde öncü olacaklarını düşünüyorum” diye konuştu.

Bakan Yıldırım, çekilen hatıra fotoğrafının ardından TİHMENDER’den ayrıldı.

Tuzla İHL Mezunları ve Mensupları Derneği

📆 11 Kasım 2011 Cuma 11:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR