MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Genel, Politika » Kılıçdaroğlu Kartal’da meydan açılışı yaptı
Kılıçdaroğlu Kartal’da meydan açılışı yaptı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kartal’da Kartallı Kazım Meydanı ve Anıtı’nın açılışını yaptı. Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmada, özgür ve bağımsız bir Türkiye için mücadele ettiklerini söyledi.

Kartallı Kazım Meydanı ve Anıtı’nın açılış törenine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmada halkın desteğini alan herkesin başarılı olabileceğini belirtti. Özgür ve bağımsız bir Türkiye için çalıştıklarını anlatan Kılıçdaroğlu, “Biz demokrasi diyoruz aydınlanma kadın erkek eşitliği diyoruz sağlıklı bir adalete ihtiyaç duyuyoruz çocuklarımızın geleceğinden emin değiliz. Özgür ve bağımsız bir Türkiye mücadelesidir bizim mücadelemiz.

Slogan atmak yetmez. Buradan bütün Türkiye’deki gençlere sesleniyorum. Özgür ve bağımsız bir gelecek istiyorsanız gelin özgürlüğü güzel Türkiye’ye beraber yürüyelim. Yeniden güzel Türkiye’yi kendi emeğimizle yeniden yaratalım. Bu meydanı açan herkese teşekkür ediyorum Daha güzel bir Kartal için el ele gönül gönüle vereceğiz. Biz birleşirsek hiç kimse bizi bölemez.” ifadelerini kullandı. CİHAN

Galeri
📆 21 Ocak 2012 Cumartesi 16:47   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR