MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Politika » Süslü, İskele konusunu bende basından öğrendim açıklama bekliyorum!
Süslü, İskele konusunu bende basından öğrendim açıklama bekliyorum!


Kartal Belediyesi Eski Başkan yardımcısı ve CHP Meclis üyesi Ali Haydar Süslü, gündem dışı konuşmasında, “ Toplantının Kartal’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Aslında çıkmayacaktım buraya. Ama Sayın Grup Başkan vekili birkaç konu açınca onları da söyleyeceğim ifadelerle dile getirmek adına buruya çıktım. Birincisi tersten başlayarak Sayın Başkan Mescidin kapatılması Kartal Oto Pazarındaki bu işletmenin belediye ile arasında yürüyen bir yasal sorgulamanın her iki tarafında da ben haklıyım posizyonun da devam eden bir sürecin sonucudur.

Kaldı ki Belediye Başkanımız yaptığı, açıkladığı projeler içinde Soğanlık’taki Camii alanı ile ilgili değişikliği ve yıkılma tehlikesi olan camilerle ilgili düşündüğü proje ve ÜÇ yıl içinde özellikle camilere yaptığı yatırımlarla da ortadadır. Bu konuda sanki kasti bir kapatılma sonuncunu algılanmasının ortaya konması bence doğru değil. 2. İskele meselesi evet, bir iktidar meclis üyesi olarak bunu söylemek doğru değil ama bende sizin gibi Basından öğrendim bende bunun cevabını bekliyorum.” Hatırlatması yaptı.

 YEREL BASIN BENCE DESTEKLENMELİ

Süslü, Yerel Basın ile ilgili görüşlerini de şöyle açıkladı: “ Basının uyguladığı bir takım durumlarla ilgili bahsedildi. Evet, BASIN BENCE DESTEKLENMELİ, çok haklı yerel basın bir şekilde Kartal’da belediye adına yada kamu adına yada başka  özel bir takım gelişmeleri  halka duyurmak adına doğru işler yapabilmesi için  birilerinin desteğini veya birilerinin yanlı haberini yapmaması için bir şekilde yerel yönetimler tarafından belki desteklenmesine ihtiyaç vardır. Doğrudur ben de Sayın Yaz, ile bu konuda aynı kanıdayım.” Dedi.

CHP Meclis üyesi Ali Haydar Süslü, bu arada İSPARK’ı sert bir dille eleştirdi ve İSPARK’ın Pendik’te farklı, Kartal’da çok farklı bir park ücreti uygulaması yaptığının altını çizdi.

Fethi Satıcı

📆 06 Mart 2012 Salı 00:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR