MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Bayındır Hastanesi İçerenköy ikinci yılını resim atölyesi ile kutladı!
Bayındır Hastanesi İçerenköy ikinci yılını resim atölyesi ile kutladı!


Hasta odaları ve koridorları ünlü ressam Hikmet Çetinkaya’nın  “Gelincik” temalı 240 tablosu ile renklendirilen Bayındır Hastanesi İçerenköy ikinci yılını Hikmet Çetinkaya eşliğinde resim atölyesi ile kutladı.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Sağlık Grubu, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana birçok atılım gerçekleştirdi. Grubun, 2010 yılında açılan Bayındır Hastanesi İçerenköy ile ortaya koyduğu performans, az zamanda büyük işlere imza atma azminin bir göstergesi oldu.

7200 m2kapalı alana sahip olan Bayındır Hastanesi İçerenköy, hasta odaklı modern yapısı, ileri tıp teknolojisi, kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Bayındır Hastanesi İçerenköy ikinci yılını hastalara yönelik resim atölyesi ile kutladı. “Gelincik” temalı resimleriyle ünlü ressam Hikmet Çetinkaya yönetiminde gerçekleştirilen atölyeye çok sayıda katılım oldu. Katılımcıların resmin büyülü dünyasında sağlık sorunlarından uzaklaştığı atölyede birbirinden güzel resimler ortaya çıkarıldı.

 

📆 06 Mart 2012 Salı 17:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR