MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Engel Tanımayan Kulaçlar, Kupalara Uzanacak!

Engel Tanımayan Kulaçlar, Kupalara Uzanacak!2012 Avrupa Spor Başkenti İstanbul’da bedensel engelli bireylerin gerçekleştireceği yüzme yarışları büyük heyecana sahne olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM) Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile ortaklaşa Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası düzenliyor.

Bu yıl 2. düzenlenecek olan Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’na bütün Türkiye’den bedensel engelli sporcular katılacak.

Değişik kategori ve mesafelerde gerçekleştirilecek yüzme yarışmaları büyük bir heyecana sahne olacak.

 

Her yıl farklı kategorilerde değişik organizasyonlarla İSÖM tarafından düzenlenen özürlü bireyler yüzme yarışları, özürlü ile ailesinin duygu dolu iletişimini gözler önüne sermesi ve yaşanılan heyecanın paylaşılması açısından renkli görüntülere sahne olacak.

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek olan yüzme yarışmasını tribünlerde 800 özürlü ve yakınının izlemesi bekleniyor.
TARİH : 16.06.2012 – Cumartesi

SAAT : 09:00 – 18:00

YER : Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi

ADRES : Eski Edirne Asfaltı Üzeri Sultançiftliği Girişi- SULTANGAZİ

KATILIMCI SAYISI : 800

 

 

Galeri
📆 16 Haziran 2012 Cumartesi 10:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR