MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » Vali Mutlu`dan Yeni Yıl Mesajı!

Vali Mutlu`dan Yeni Yıl Mesajı!“Ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek temenni ediyorum”

Yaşanmış anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakmanın, yeni umutlarla yeni bir yılı karşılamanın arifesindeyiz.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni beklentileri de beraberinde getirmektedir.

2013 yılına dair beklenti ve umutlarımız; ülkemizin ve buna bağlı olarak İstanbul’umuzun kalkınması, refahı, sükûnu ve birliği yönünde olacaktır.

Bu doğrultuda beklentilerimize ulaşmak, ülkemizi ve İstanbul’umuzu layık olduğu seviyeye taşımak için her türlü fedakârlığı yapmak en önemli görevimiz olacaktır.

İstanbullu hemşerilerimizin rahat ve huzur içinde olmalarını kentimizin kalkınması için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Bu duygularla tüm İstanbullu hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor; ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek temenni ediyorum.

 

Etiketler: , , , , , ,
📆 31 Aralık 2012 Pazartesi 15:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR