MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Sağlık, Sivil Toplum, Toplum » İki Sağlık Merkezi Bir Anaokulu Hizmete Girdi!

İki Sağlık Merkezi Bir Anaokulu Hizmete Girdi!Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Acil Servis Ek Üniteleri ve hastane içinde yer alan anaokulunun açılışını, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu yaptı.

 

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Acil Servis Ek Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Kopuzlar Vakfı Anaokulu hizmete girdi.

 

Açılıştan önce Vali Mutlu, İstanbul Kamu Hastaneleri Kurumu Kuzey Bölge Genel Sekreteri Şuayip Binici’yi makamında ziyaret etti. Vali Mutlu’ya, Ataşehir Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve İl Sağlık Müdürü Ali İhsan Dokucu eşlik etti. Kısa bir sohbetin ardından konferans salonuna geçildi.

 

Köklü bir hastanede iki önemli açılış gerçekleştirileceğini söyleyen Vali Mutlu, “Acil Servis ve Fizik Tedavi-Rehabilitasyon Merkezleri’nin hastanemize, anaokulumuzun da eğitim sektörüne, insanlarımıza ve yavrularımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Açılış sonrasında ünite ve merkezleri gezen Vali Mutlu, yapılan çalışmaları çok beğenerek, halkın hizmetine giren bu tesiste emeği geçenlere teşekkür etti. Acil Servis Ünitesinde birçok hasta ile sohbet eden Vali Mutlu, geçmiş olsun dileklerini sundu.

Kopuzlar Vakfı Anaokulu açıldı

 

Sağlık merkezlerinin açılışı sonrası, yine hastane içinde bulunan Kopuzlar Vakfı Anaokulu açılış törenine de katılan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu; açılış kurdelesini kendisini karşılayan çocuklarla beraber kesti. Vali Mutlu, anaokulunda kalan çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

📆 12 Şubat 2013 Salı 10:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR