MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » Kartal Erzincan Avcılar Köyü Derneği’nden Başkan Öz’e Ziyaret!
Kartal Erzincan Avcılar Köyü Derneği’nden Başkan Öz’e Ziyaret!


Kartal Erzincan Avcılar Köyü Dernek Başkanı İsmet  Erdem ve Başkan Yardımcısı  Haşim Yıldırım ile üye Hüseyin Köstekçi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz’ü  makamında ziyaret etti. Dernek yöneticileri Başkan Öz’e, geçtiğimiz günlerde düzenledikleri davete   katılımından dolayı teşekkür ettiler.

 

Dernek Başkanı İsmet Erdem ve Başkan Yardımcısı Haşim Yıldırım ile üye Hüseyin Köstekçi, Başkan Öz’le görüşmeleri esnasında ” Belediye Başkanımızın çalışmalarından memnunuz. Kartal’ımız için güzel hizmetler veriyor. Dernek olarak Başkanımızı ziyaret edip yeni projelerini  öğrendik ve Kartal’ımızın gelişimi için yaptığı önemli projeleri destekliyoruz ”dediler.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz de  “Belediye çalışmalarından zaman buldukça  Kartal’da hemşehri derneklerimize ziyarette bulunuyoruz. Onların Kartal için önemini biliyorum. Hepimiz Kartal’ı seviyoruz ve geldiğimiz yörelerimizi memleketlerimizi unutmuyoruz. Sonuçta Kartal yaşadığımız, iş ve aşımızı kazandığımız, hepimizi birarada bulunduran kentimiz. El birliğiyle daha güzel bir Kartal içinde çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

📆 01 Mart 2013 Cuma 10:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR