MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Spor, Toplum » Kartal’ın Türkiye Şampiyonları!

Kartal’ın Türkiye Şampiyonları!Kartal ilçemizin gururu ve başarılı kulübü Avcı Spor Kulübü başarılarına bir yenisini daha ekledi. Muay Thai ve Wushu Kung Fu branşlarında ki başarılarıyla adından söz ettiren Avcı Spor Kulübü disiplinli ve idealist çalışmanın semeresini madalyalar kazanarak gösteriyor.

İstanbul’da Şubat ayında yapılan Muay Thai İstanbul Şampiyonasında minikler ve yıldızlar kategorisinde sikletlerinde edindiği birinciliklerle İstanbul Şampiyonu olan Avcı Spor Kulübü, bir hafta sonra yapılan Batı Marmara Bölge Şampiyonasında da 1.cilikler elde ederek 8 sporcusu Muay Thai Türkiye Şampiyonasına gitme hakkını elde etti. Antalya Alanya’da 24. Şubat- 03. Mart 2013 Tarihleri arasında yapılan Muay Thai Türkiye Şampiyonasında ise Avcı Spor Kulübü sporcularından Yıldız Demir ve F. Samyeli İpekoğlu Türkiye Şampiyonu, İrem İlhan ve Taylan Ö. Şahin Türkiye 2.si olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Türkiye Şampiyonu olan sporcular, 13-17 Mart 2013 Tarihleri arasında Türkiye de yapılacak Dünya Çocuklar Şampiyonasında (World Kids and Junıor Muay Thai Champıonshıps) ülkemizi temsil edecekler. Kartal ilçesinin güzide kulübü ve sporcularını Kartal Gazetesi olarak edindiği başarılarından dolayı kutluyoruz.

 

📆 07 Mart 2013 Perşembe 12:39   ·   💬 11 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR