MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Başkan Keskin Evlerinize Konuk Oluyor!
Başkan Keskin Evlerinize Konuk Oluyor!


Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in ev ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Keskin, neredeyse her akşam vatandaşların evlerine konuk oluyor ve ilçede yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunuyor.

 

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, esnaf, dernek ve mahalle ziyaretlerinin yanında ev ziyaretlerini her geçen gün artırıyor. Neredeyse her akşam Keskin ve ekibi Sultanbeylililerin evlerine konuk oluyor.

Geçtiğimiz yıllarda mahallelerde yapılan toplantı ve geziler, bu yıl yerini ilçe sakinlerinin konuk olduğu toplantılara bıraktı. Bu uygulamanın en faydalı tarafı ise, her mahalleye bir belediye birim müdürünün sorumlu kılınması oldu. Müdürler sorumlusu oldukları mahallenin tüm sorunlarıyla birebir ilgileniyor. Toplantılar devam ederken birim müdürlerinin ilgilendiği mahalle sakinleriyle Başkan Keskin ve ekibi, vatandaşların evlerinde biraraya geliyor.

 

keskin-ev-ziyaret

 

Başkan evlere konuk oluyor

Şimdiye kadar 50’den fazla ailenin konuğu olan Keskin’in bu uygulamasına halkın ilgisi büyük. Mahalle sakinlerinin de katıldığı ev sohbetlerinde, ilçenin sorunları konuşuluyor. Halk, var olan sorunlarını Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e anlatma fırsatı buluyor. Çözüm önerilerinin ve planların konuşulduğu ev ziyaretlerini her mahallenin sorumlu müdürü organize ediyor.

 

 

Galeri
📆 14 Mart 2013 Perşembe 17:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR