MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Maltepe, Sivil Toplum, Toplum » Çocuklardan Başkan’a Anlamlı Sürpriz!

Çocuklardan Başkan’a Anlamlı Sürpriz!Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in başarıyla hayata geçirdiği eğitim projelerinden biri olan Cumhuriyet Eğitim Merkezi’nin öğrencileri doğum gününde Başkan’ı unutmadı. Yüz öğrenciye verilen eğitimle başlanan ve bugün bin öğrencisi bulunan Cumhuriyet Eğitim Merkezi’nin öğrencileri, eğitim kadrosunun işbirliğiyle sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyerek Başkan Zengin’e duygu dolu anlar yaşattı. Toplantı bahanesiyle Cumhuriyet Eğitim Merkezi’ne davet edilen Maltepe Belediye Başkanı’nı müzikle karşılayan kalabalık, alkışlar eşliğinde ve pastayla karşıladı.

Sürpriz karşısında duygulanan Başkan Zengin, yaptığı konuşmada çocuklara başarılarından ve sevgilerinden dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Mustafa Zengin, “Benim için sürpriz oldu. Bizim ailemiz giderek büyüyor, çocuklarım büyüyor. Bu yaş gününde bana yapacağınız en güzel şey gözlerinizdeki pırıltıyı görmekti, bugün onu gördüm. Umuyorum bizim yaşımıza geldiğinizde hayat daha güzel olur. Daha başarılı olursunuz. Gelecek yılların başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Sizlerin başarısını biliyorum, daha da başarılı olacağınıza inanıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Düzenlenen doğum günü partisinde liselere hazırlık öğrencileri duygularını döktükleri mektupları Başkan Zengin’e armağan etti. İçten yazılmış mektuplar ve şiirler için teşekkür eden Maltepe Belediye Başkanı, aldığı en güzel doğum günü hediyesi olduğunu belirtti.

 

 

📆 04 Nisan 2013 Perşembe 10:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR