MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » Ahmet Şimşek Kolejinde Okuma Bayramı!

Ahmet Şimşek Kolejinde Okuma Bayramı!Özel Ahmet Şimşek İlköğretim Okulu 1.sınıflarının hazırladığı Okuma Bayramı töreni izleyenleri adeta büyüledi. Mini mini yüreklerin sergilediği dramalar, danslar, halk oyunları, şiir sunumları, müzik dinletileri bir görsel şölene dönüştü. Şöleni anne babaların zaman zaman alkışlarla, zaman zaman gözyaşlarıyla izledikleri gözlemlendi.

Okul Kurucusu Ahmet Şimşek , “Öğrencilerimize vermiş olduğumuz eğitimin meyvelerini hep birlikte görmek, tatmak müthiş bir şey.Her bir öğrencimizle ayrı ayrı gurur duyduk.Önce onları yetiştiren anne babalarını, sonra bu muhteşem gösteriye emeği geçen tüm eğitimcilerimizi tebrik ediyorum.Ben öğrencilerimize her anlamda daha iyi bir eğitim imkanı sağlamak için gecemi gündüzüme katarak çalışan bir eğitimciyim.

Çocuklarımızın bu muhteşem gösterilerinden sonra tüm yorgunluğumu üzerimden atıyor, yeni bir heyecan ve istekle çalışmalarıma devam ediyorum.Tüm öğrencilerimle bir kez daha gurur duydum.Türkiye’nin parlak geleceğini bu minik öğrencilerimizin gözlerinde görüyor ve bundan dolayı da ayrı bir mutluluk duyuyorum. Ayrıca  Ahmet Şimşek’li olmanın ayrıcalığını sahnede ortaya koydukları için özellikle teşekkür ediyorum.Eğitim kurumu olarak en iyisini sunma yolunda her türlü imkanımızı çocuklarımız için seferber etmeyi sürdüreceğiz.”dedi.

ahmet-simsek-okuma

 

Ayrıca okulun İlköğretim-Lise Genel Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek ise yaptığı konuşmada tüm öğrencilerimizle bir kez daha gurur duyduğunu, minik öğrencilerimizin büyük başarılarından dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederken onları yetiştiren anne-babalarını ve emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.

Gösterinin finalinde kurucuları, yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile  birlikte oluşan tablo gerçekten muhteşemdi. Bu görsel şölene katkıda bulunan tüm eğitim emekçilerini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Galeri
📆 10 Nisan 2013 Çarşamba 09:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR