MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Sultanbeyli’nin Hizmet Kadroları Tecrübelerini Paylaşıyor!

Sultanbeyli’nin Hizmet Kadroları Tecrübelerini Paylaşıyor!Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in ilçede yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor. Keskin, bu hafta Eski Belediye Başkanı Dr. Alaaddin Ersoy dönemindeki belediye meclis üyeleriyle biraraya geldi.

 

Yaptığı çalışmaları toplumun her kesimiyle istişare halinde yürüten Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, çalışma ofisindeki değerlendirme toplantılarını ara vermeden sürdürüyor. Keskin’in bu haftaki konukları Eski Belediye Başkanı Dr. Alaaddin Ersoy dönemindeki belediye meclis üyeleri oldu.

Keskin, yaptığı konuşmada “Hakka hizmet prensibiyle çıktığımız yolda uzun yıllardır birlikte görev alarak, ilçemiz ve ilçe insanımızın refahı, huzuru ve yarınları için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Sayın Başbakanımız ve onun hizmet kadrolarının gayretli çalışmaları ile ülkemizin ve ilçemizin eskisiyle kıyaslanamayacak kadar geliştiğine hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bu tablonun oluşmasına ve insanımızın daha iyi şartlar altında yaşamasına katkısı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.” dedi. Yapılan çalışmaları ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan projeleri değerlendiren Keskin, konuyla alakalı eski meclis üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.

 

 

 

📆 12 Nisan 2013 Cuma 12:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR