MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Politika » Özdağ, Türkiye’de iki başkan olur, biri Erdoğan!

Özdağ, Türkiye’de iki başkan olur, biri Erdoğan!Maltepe Türk Ocağı’nın da dahil olduğu 300 Türk aydınının İktidara 3 maddelik Milli Uyarısının ardından, Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ’ı konuşmacı olarak davet edildiği Milli Uyanış Konferansları’nın ilki gerçekleştirildi.

21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı ve Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ümit Özdağ, “PKK terör örgütünün 1984’te başlattığı terörün amacının Türk ordusunu Güneydoğu bölgemizden çıkartmak ve bağımsız Kürdistan devleti kurmak olduğunu belirtti. 1998’de tek taraflı ateşkes ilan eden ve kendine bir yıl ömür biçen PKK’nın, 2002 AKP iktidarından sonra yeniden tırmandığını dile getiren Prof. Dr. Ümit Özdağ, son değişikliklerle Türkiye’de federasyonun altyapısının hazırlandığını ve bugün oluşturulan akil adamlar heyetinin Türk Milleti’ne yönelik psikolojik operasyon amaçlı olduğunu söyledi.

ÖZDAĞ; “Bir devlet kendi halkına psikolojik operasyon yapıyor hem de PKK’lılarla birlikte yapıyor. Türkiye’yi bir kırılma noktasına doğru götürüyor kaçınılmaz olarak. Bu kırılma noktasında AKP’nin PKK’ya verdiği tavizleri anlatma ve ikna etme görevi de akil adamlara verilmiş durumda. Öcalan ve PKK ile yapılan müzakerenin en önemli noktası da burasıdır. Verilen genel taviz başkanlık sitemi ile yönetilen federal bir Türkiye’dir. Bunun tarihinin de 2023 değil 2015’e çekilmesidir. Çünkü bu süreç Abdullah Öcalan’ın hapisten çıkacağı gün olacak ve böyle bir durumda Türkiye’de iki başkan olur. Birincisi Erdoğan Türkiye’de, ikincisi de bölgenin başkanı Öcalan.” diye konuştu.

📆 14 Nisan 2013 Pazar 19:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR