MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Fen İşleri Yaz Çalışma Sezonunu Açıyor!

Fen İşleri Yaz Çalışma Sezonunu Açıyor!Sultanbeyli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2013 yılı yaz sezonunu açıyor. Yoğun bir iş programına sahip olan ekiplerin çalışma takviminde en çok göze çarpan kaldırım çalışmaları…

Sultanbeyli’nin çehresini değiştiren çalışmalara imza atan Sultanbeyli Belediyesi düzenleyeceği açılış programıyla Fen İşleri Müdürlüğü’nün yaz çalışma sezonunu açacak. Ekipleri her yıl olduğu gibi bu sezonda hummalı bir iş programı bekliyor.

Yaptığı yenileme çalışmalarıyla ilçeyi eski görüntüsünden kurtaran ekipler, bu sezon ağırlığı kaldırım çalışmalarına verecek. Yaz sezonunda ilçenin mevcut kaldırım oranının en az sekiz katı kaldırım yapmayı planlayan belediye, her mahalleye bir ekip tahsis edecek.

Sultanbeyli genelinde asfalt oranını yüzde 98 gibi rekor bir seviyeye çıkaran ekipler, ayrıca ağır kış şartlarında zarar gören ve yıpranmış olan asfaltları yenileyerek bu eksiği de giderecek. İlçeye birçok park inşa eden ve eski olanları da revize ederek halkın kullanıma sunanbelediye,sezon boyunca da ilçeye yeni parklar kazandıracak.

Tüm bunlarla birlikte çok sayıda çalışmaya imza atacak ekipler 25 Nisan Perşembe günü yapılacak açılışla sezona başlıyor.

Açılış Programı

Tarih: 25 Nisan Perşembe

Saat: 18.00

Yer: Sultanbeyli Belediyesi- Fen İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası

 

 

📆 24 Nisan 2013 Çarşamba 18:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR