MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Maltepe, Sivil Toplum, Toplum » Fındıklı Mahallesi’ne 7 Açılış Birden!
Fındıklı Mahallesi’ne 7 Açılış Birden!


Maltepe Belediyesi yeşil alanlarını ve sağlık hizmetlerini arttırmaya devam ediyor. Fındıklı Mahallesinde yapımı tamamlanan beş oyun parkının ve iki aile sağlığı merkezinin toplu açılışları Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin tarafından gerçekleştirildi. Açılışlarda konuşma yapan Başkan Zengin, mümkün olan her boş alanı değerlendirmeye devam edeceklerini, çocuklar için daha fazla park yapacaklarını belirtti.

Fındıklı Mahallesi daha yeşil daha sağlıklı

Fındıklı Mahallesi Işık Sokak Parkı’yla başlayan törende Petrol Sokak Parkı, Erdem Sokak Parkı, Güven Sokak Parkı ve Can Sokak Parkıyla birlikte Erdem Sokak ve Petrol Sokak’ta hizmet veren aile sağlığı merkezlerinin de açılışları yoğun katılımla gerçekleşti. Açılışlarda konuşma yapan Başkan Zengin, bürokratik engellerin izin verdiği sürece tüm projelerini hayata geçirmeye devam edeceğini ifade ederek, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimi parklarımız ve aile sağlığı merkezlerimiz hepimize hayırlı uğurlu olsun. Fındıklı Mahallesi büyük bir mahallemiz.

Çocuklarımız oyun alanlarına ihtiyaçları var ve biz de bunun için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız sağlık hizmetlerine kolay ulaşabilsin diye bir değil, iki tane aile sağlığı merkezi yaptık. Maltepe’yi değiştirmeye, Fındıklı Mahallemizi geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza sabırlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Açılışlara belediye başkan yardımcıları, belediye personeli, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

7-acilis-findikli

 

25 yıldır beklenen hizmet için teşekkür

Toplu açılışlardan dolayı Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’e teşekkür eden Fındıklı Mahallesi Muhtarı Yaşar Kaygusuz, “Mahallemize yirmi beş yıldır yapılamayanları 2009’dan beri siz yapıyorsunuz. Verdiğiniz tüm hizmetler için mahalle halkımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerin her zaman yanındayız.” dedi.

Fındıklı Mahallesi’ne kapalı spor salonu

Açılışların ardından emeği geçen tüm ekipleriyle bir araya gelen Başkan Zengin, kısa bir durum değerlendirmesi yaparak, çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti. Fındıklı Mahallesi’ne yapılacak hizmetler hakkında kısa bir bilgi veren Maltepe Belediye Başkanı, yol çalışmalarının yanı sıra mahalleye bir de kapalı spor salonu projesi olduğunu söyledi.

 

 

Galeri
📆 29 Nisan 2013 Pazartesi 10:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR