MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Mahalleler, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Başkan Altınok Öz, Teknik Yapı Site Yönetimi İle Buluştu!

Başkan Altınok Öz, Teknik Yapı Site Yönetimi İle Buluştu!Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçenin yeni sitesi olan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kartal Başkan Yardımcıları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 40 bin dönüm arazi üzerine kurulan 710 daireli 37 katlı sitenin Teknik Yapı Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte siteyi gezerek yetkililerden bilgi aldı. Site yönetimi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e yapılacakları ve eksikleri yerinde anlattı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Kartalımıza yeni yapılan siteye ve yeni gelen Kartallılara hoş geldin demek için buradayız.

Tanışmak için ve site ile ilgili bilgi almak için buradayız. Bu bir sorun çözme toplantısı. Bizi buraya davet ettikleri için ve misafir ettikleri için teşekkür ederiz. Biz tüm kadro ile buradayız. Teknik Yapı Yönetim Kurulu’na teşekkür ederiz” dedi.

teknik-yapi-altinok-oz

 

Teknik Yapı Up Rise  Site Yönetim Kurulu Başkanı Barış Ünseven ise “Başkanımız davetimizi kabul etti, teşekkür ederim. Kendisine sitemiz Kartal’ın yeni sitesi en güzel olması için çalışıyoruz. Mahalleye ve siteye güzel bir hizmet alabilmek için toplandık. Sorunlarımızı başkanımıza anlatacağız” diye konuştu.

Kahvaltının ardından site yönetim kurulu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e siteyi gezdirerek eksikliler hakkında bilgi verdi.

 

 

Galeri
📆 30 Nisan 2013 Salı 12:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR