MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Dikkat Çekenler, Ekonomi, Flaş, Gençlik, Genel, Manşet, Teknoloji, Toplum » Microsoft’ta Kartallı ve başarılı bir yürek, Uğur Yılmaz
Microsoft’ta Kartallı ve başarılı bir yürek, Uğur Yılmaz


SATSO’dan Microsoft Eğitimi

SATSO 31. Meslek Komitesi tarafından üyelerine yönelik düzenlenen Microsoft eğitimi, SATSO Eğitim Salonu’nda gerçekleşti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 31’inci Meslek Komitesi tarafından üyelerine yönelik düzenlenen Microsoft eğitimi, SATSO Eğitim Salonu’nda gerçekleşti.

Microsoft Türkiye Distribitörü Logosoft tarafından verilen eğitime SATSO Genel Sekreteri Uğur Tın da katılırken, 31’inci Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Necmettin Kırık ve Behlül Bayrak da hazır bulundu. Çok sayıda bilişim firma yöneticisinin katıldığı semineri Logosoft Microsoft İş ve Kanal Geliştirme Sorumlusu Uğur Yılmaz ile Teknik Sorumlu Ahmet Sarıkaya verdi.

ugur--yilmaz--kartal

Seminerin açılış konuşmasını yapan Uğur Yılmaz, “Sakarya’nın önde gelen iş ortaklarımız ile Microsoft yeni Teknolojileri ve ürün ailesini değerlendirmek, Sakarya bileşim pazarının yapısını konuşmak amacıyla sosyal sorumluluk kapsamında bugün buradayız. Bundan sonra da iş ortaklarımıza destek çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

31’inci Meslek Komitesini temsilen konuşan SATSO Meclis Üyesi Necmettin Kırık, “Bileşimciler olarak mecliste ilk defa temsil ediliyoruz. Bundan sonra mesleki eğitimlere ağırlık vermek ve üyelerimizi yararlandırmak istiyoruz. Bütün meslek mensuplarının bileşim sektörüne ihtiyacı var. Günümüz bileşim çağı ve her meslek kolu mutlaka bir bileşimci ile çalışmak zorunda” diyerek, bileşim sektörünün önemine değindi.

Seminerde Microsoft yeni ürün ailelerinden Office 365, Bulut Teknolojileri, Lisanslama Modelleri ve Microsoft Kanal Programları eğitimleri verildi.

Galeri
📆 05 Temmuz 2013 Cuma 15:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR