MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Abubekir Taşyürek’in oğlunun nikahını Topbaş kıydı!

Abubekir Taşyürek’in oğlunun nikahını Topbaş kıydı!Abubekir Taşyürek’in oğlu Burak, örf ve geleneklere uygun dört dörtlük bir düğün töreniyle dünya evine girdi…

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı aynı zamanda Kartal Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi olan Abubekir Taşyürek’in oğlunun düğün-nikah töreni sevenlerinin ve dostlarının çok kalabalık katılımıyla Üsküdar Bağlar başındaki Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi tesislerinde yapıldı.

 

Taşyürek ailesinin mutlu günü!

Çok üst düzey protokol katılımının gerçekleştiği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydığı düğünde şahitlikleri AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AB Bakanı ve Baş müzakereci Egemen Bağış ve AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır yaptı.
abubekir-tasyurek-prtkll

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Baş müzakereci ve AB Bakanı Egemen Bağış, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Milletvekilleri İdris Güllüce, İsmet Uçma, Metin Külünk, Mustafa Ataş, Bülent Turan, Harun Karaca, Gürsoy Erol, Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Üsküdar Belediye Başkanı, Mutafa Kara, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Haydar Ali Yıldız, Selim Temurci, Ömer Seyfi Aktülün, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Topal, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Nimetullah Topu, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Temurhan Yıldız, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç ve AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Kamil Barkır düğün törenine katılarak tebriklerini ilettiler.

Burak-seyma-Tasyurek

 

Gelin ve damat için hazırlanan slaytın izlenmesiyle başlanan düğün töreninde, gelin ve damadın salona girmesi sonrasında evlilik ve nikâh ayetlerinden oluşan Kuranı Kerim okunarak meali dev ekrandan misafirlere sunuldu. Yapılan duanın ardından nikâh merasimi gerçekleştirildi.

 

dadaslar-bar--ekibi           Misafirlerin karşılanması ve uğurlanması sırasında davul zurna eşliğinde Erzurum Dadaşları bar oynadılar.

Burak-Tasyurek-nikah-

Nikah sonrasında kısa birer konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Abubekir Taşyürek’le uzun yıllardır yaptıkları çalışmaları belirterek, onun dostluğuna, çalışkanlığına ve beyefendi kimliğine vurgu yapıp evladına mutluluklar dilediler.
Burak-Tasyurek-nikah-otura

İston Genel Müdürü Ahmet Ağırman, İstanbul’da faaliyet gösteren Erzurum Vakıf Başkanlarından A. Hadi Atalar, Suha Dengizek ve Dernek temsilcilerinin yanı sıra Taşyürek ailesinden Erzurum Atatürk Üniversitesinde Öğretim Görevlisi Muzaffer Taşyürek, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Fuat Kulaçoğlu gibi daha bir çok isimlerde katıldı.

Burak-Tasyurek--nikah-ayakt

Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri düğün nikah merasimine katıldı.

 

 

 

 

📆 17 Eylül 2013 Salı 00:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR