MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Kartal Belediyesine Ak Parti’den bir aday adayı daha; Abdullah Açık!
Kartal Belediyesine Ak Parti’den bir aday adayı daha; Abdullah Açık!


Kartal’ın çıtasını yükseltmek için, Belediye Başkanlığına talibim

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Açık İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Açık Ak Parti’den Kartal Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.  “Kartal’ın çıtasını yükseltmek için, Belediye Başkanlığına talibim, diyen Abdullah Açık şöyle devam etti.  “Kartal bünyesinden ayrılan ilçelerin arasında bile geride kaldı. Diğer ilçeler gelişme bakımından çok Kartal’ı geçti. Kartal’ı Kartal yapmak için çıtasını yükseltmek için çalışacağız.

Kartal Belediyesi CHP’li bir Başkan tarafından yönetiliyor. Başkan Altınok Öz’e saygı duyarız, iktidar olma avantajları da var, ama avantajları olduğu kadar eksileri de vardır.

Abdullah-Acik-aday-(18)

Kartal halkına yapılan bu hizmetler yeterli görülebilir mi, daha iyisi olması lazım. Her gelen belediye başkanı görevini yerine getirmeye çalışmıştır, biz daha iyisini yapmaya çalışacağız, geçmişteki belediye başkanlarını yargılayacak durumda değiliz.

Abdullah-Acik-aday-1

Abdullah Açık özgeçmişi;

1961 Sivas Yıldızeli doğumlu olan Açık, öğrenim hayatına Yıldızeli’nde başlamıştır. Tokat’ta mesleği ile ilgili eğitimleri aldıktan sonra 1982 ve 1987 yılları arasında din görevlisi olarak Kartal Kurfalı’da hizmet vermiştir. Sonrasında 1987 yılında Kurfalı bölgesinde ticaret hayatına atılan Açık, 7 yıl süresince şahıs işletmecisi olarak inşaat sektörünün her alanında faaliyet göstermiştir. 1994‘te kurumsal kimlik altında AÇIK İNŞAAT’ı kurarak sektöründe profesyonel olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1994’ten bugüne  kadar yapmış olduğu yatırımlar sektöründe atmış olduğu adımlarla Kartal Kurfalı’ya yeni bir vizyon kazandırmış  ve kazandırmaya devam ediyor. Kartal Kurfalı’da ikamet eden AÇIK, evli ve 4 çocuk babasıdır .

Galeri
📆 10 Ekim 2013 Perşembe 16:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR