MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Politika, Toplum » Artuç Halk ziyaretlerine devam ediyor.
Artuç Halk ziyaretlerine devam ediyor.


Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Ali Turabi Artuç Orhantepe Mahalle Birim Başkanlığında partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Orhantepe Mahalle Birim Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Artuç, yaptığı her toplantıda Kartal halkına, kendisini ve neden aday olduğunu anlatıyor.
Kartal’da 4 vizyon projeyi hayata geçireceğini, toplumcu, katılımcı, dayanışmacı ve herkesi kendi değerleriyle kucaklayan bir Belediye Başkanı olacağı sözünü veren Artuç her geçen gün halkınve partililerin güvenini kazanıyor.
Toplantılarda vatandaşların karşısına Profesör ve akademisyenlerle ciddi bir çalışma sonucu oluşturduğu verilerle çıkan Artuç’un çalışmaları ilgi topluyor.
Orhantepe Mahalle Birim Başkanlığında yapmış olduğu bu çalışmaları katılımcılarla paylaşan Artuç’a partililer ve vatandaşlar, “ yapmış olduğunuz bu çalışmalar, bize Kartalda neyimiz olduğunu, kimlerle yola çıktığımızı, hangi mahallede kimimiz var ve CHP’nin Kartalda ki ailesini iyice tanımamızı sağlıyor” diyerek teşekkür ediyor.
Toplantıya katılan kadınlar, CHP Kartal Belediye Başkan Aday adayı Ali Turabi Artuç’un çalışmalarını dikkatle inceleyerek notlar aldılar.
Orhantepe Mahalle Birim Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Mahalle Birim Başkanı Taki Kahraman, Cevizli Mahalle Birim Başkanı İsmet Ak, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Özkan Özdemir, Mahmut Özmen, Murat Koluman, Muhtar Adayları, Partililer ve vatandaşlar katıldılar.
Toplantıda partililerin ve katılımcıların sorularını cevaplayan Artuç, şahsına ve partisine gösterilen ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti.
Toplantıdan sonra katılımcılar Turabi Artuç ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

📆 13 Ekim 2013 Pazar 13:58   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR