MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Toplum, Tuzla » Tuzla’da ‘Gönül’ Birliği
Tuzla’da ‘Gönül’ Birliği


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ‘Dünya Gönüllüler Günü’ dolayısıyla Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif çalışan Kadın Gönüllüleri onuruna yemek düzenledi.

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve aktif çalışan Kadın Kent Gönüllüleri katıldı. Toplantıda gönüllülere hitap eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, 4 yıldır gönüllülük esasına dayalı olarak yapılan çalışmalar sonucu 9 bin aileye ulaştıklarını dile getirdi.
Daha sonra söz alan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da konuşmasında, “İnsanı insan yapan değerler vardır ve bu da sosyal sorumluluk projelerinde görev almayı, insanlara faydalı olmayı gerektirir” dedi.

Tuzla Modeli Tarihe Geçecek
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın 4 yıldır yaptığı hizmetlerle çok önemli bir misyon üstlendiğine vurgu yapan Başkan Yazıcı, “Bu çalışmalardan haberdar olan üniversitelerimiz, Gönül Elleri Çarşısı’nı bir araştırma ve inceleme konusu yapıyorlar. Bundan sonraki süreçte yapacağımız çalışmalarla Gönül Elleri Çarşısı bir marka olacak ve Türkiye genelinde Tuzla modeli olarak  tarihe geçecektir” şeklinde konuştu.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Gönül Elleri Çarşısı’nda Yılın Kadın Kent Gönüllüsü seçilen İnci İşli ve aktif gönüllülere birer plaket vererek teşekkür etti.

📆 07 Aralık 2013 Cumartesi 10:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR