SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

Başkan Öz’den Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’ne Jest

Yayınlanma:
ABONE OL

 

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin (AYGAD) düzenlediği geceye katıldı. Gazetecilerin zor ve meşakatli bir sorumluluk içinde olduklarını vurgulayan Başkan Altınok Öz, Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nde jest yaparak, bir ofis tahsis edeceklerini müjdeledi.

 

 

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin düzenlediği gecede konuşma yapan Başkan Ümit Kahyaoğlu, İstanbul’daki basın mensuplarının zor çalışma koşullarından bahsederek, gazetecilerin bu özel gününü kutladı.

 

 

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği üyeleri ve gazetecilerin katıldığı geceye Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanısıra Pendik Kaymakamı  Osman Tunç, Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Kekin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcıları Sadettin Topal ve Erdal Kıskanç, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, başkan danışmanları ve birim müdürleri katıldı.

 

 

Gecede bir konuşma yapan Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Başkanı Ümit Kahyaoğlu, İstanbul’da ki basın mensuplarının zor koşullardaki çalışma hayatından bahsetti. AYGAD Başkanı Ümit Kahyaoğlu’nun konuşmasının ardından geceye katılan belediye başkanları, kaymakamlar ve ilçe başkanları da söz alarak gazetecilerin bu özel günlerini kutladılar.

 

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, birlik ve beraberliğin önemini dile getirdiği konuşmasının ardından gazetecilere jest yaparak, AYGAD için bir ofis tahsis edeceğinin müjdesini verdi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Gazetecilik mesleğine gönülden ve tutku ile bağlanan, emeklisi-çalışanı toplumun sesi olan tüm basın emekçilerini saygı ile selamlıyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın emekçilerine sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum. Mesleğini gerçek, dürüst, objektif haber anlayışı ile birleştiren tüm emekçi gazetecilerin sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunun bilincindeyiz. Gazetecilik meşakkatli, emek ve çaba gerektiren, ağır bir sorumluluk üstlenen tüm gazetecilerimizin bu özel gününü kutlarım. Gerçeğin ve toplumun sesi olan tüm gazetecilerimize dün olduğu gibi yarın da desteğimizi sürdüreceğiz. Daha önce Kartal’daki gazetecilere “Dernek olun, size yer verelim” dedim ve karşıma Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti çıktı. Kartal’daki gazetecilerin de içinde olduğu bu derneğin yeri olmadığından, ben de kendilerine bir ofis vermek istiyorum” demesi gazeteciler tarafından takdir gördü.

 

 

Konuşmasının ardından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, gazeteciler için hazırlanan plaketleri takdim ederek başarılar diledi.

 

 

 

 


 

 

 

İlgili Haberler

Dünyadan
16 Haziran 2024
Bir Toplumun Yok Oluşunun Mimarileri; Farkındalığı Olmayan Siyaset-çiler

Farkındalığı olmayanlar, yalan bir dünya içinde yaşadıkları ve sürdürdükleri hayatın gerçek olduğunu zan ederler. Ancak, farkındalıkları olmayanların dışındaki herkes bunun öyle olmadığının farkındadır. Bahse konu olan farkındalığı olmayan kişiler, gerçek zan ettiği hayatının yalandan ibaret olduğunu anlayamaz/ kavrayamaz ve gündelik yaşamı ile ilgili verdiği kararların, tarafınca verdiğini düşünür. Ancak öyle değil, dahası, kendisiyle ilgili kararların […]

Belediye
09 Haziran 2024
Taksim Cumhuriyet Meydanı, Cumhuriyet Müzesi’ne kavuştu!

Cumhuriyet’in ilk modern meydanlarından Taksim Cumhuriyet Meydanı, Cumhuriyet Müzesi’ne kavuştu! Meydanın simge yapılarından Taksim Maksemi, İBB Miras’ın özenli restorasyon ve yeniden işlevlendirme çalışmalarının ardından İBB Cumhuriyet Müzesi olarak kapılarını açtı. Cumhuriyet Müzesi’nin açılışı, 8 Haziran Cumartesi akşamı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney, Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen, […]

Genel
09 Haziran 2024
Elif Buse Doğan, “Bitti” ile Yeni Bir Dönem Başlatıyor!

Müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren ve üretimlerine hız kesmeden devam eden Elif Buse Doğan, yeni şarkısı “Bitti” ile müzik listelerinde iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Pop türündeki bu duygusal ve sarsıcı şarkının söz ve müziği Ramazan Kızılpınar’a ait olup, düzenlemesi yetenekli müzisyen Çağrı Telkıvıran tarafından gerçekleştirildi. Şarkının büyüleyici atmosferine Mehmet Süzenler’in klarneti ve Doğukan […]

Belediye
09 Haziran 2024
İSKİ Terkos Kültür Evi’ndeki Karne Şenliğinde Doyasıya Eğlendiler

İstanbul Vakfı’nın Dr. Dilek Kaya İmamoğlu’nun fikir öncülüğüyle hayata geçirdiği Büyüt Hayallerini projesi, eğitim yılını tamamlayan çocuklar ve ailelerine eğlenceli bir gün yaşatmak için Karne Şenliği düzenledi. İBB İstanbul Vakfı Genel Müdürü Perihan Yücel,  atölyeler, dans etkinlikleri ve sahne gösterileriyle keyifli vakit geçiren çocukların heyecanına ortak oldu.   2023-2024 eğitim yılının sona erdiği ve karne […]