MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Mekanlar, Toplum » Bemol Cafe Restaurant şimdi de Pendik’lilerle buluşuyor

Bemol Cafe Restaurant şimdi de Pendik’lilerle buluşuyorSanat ve sinema dünyasından bir çok ünlünün uğrak yeri olan Bemol Pasta Cafe Restaurant şimdi de Pendik’te!.. Pasta ve yemek hazırlamanın bir sanat işi olduğunu belirten işletme sahibi Feyzullah Çelebi, şimdi de “bu lezzet ağını Pendiklilerle buluşturacağız” diyor.

Bemol’ün Maltepeliler tarafından çok sevildiğini ve gelen talepler doğrultusunda şubeleşmeyi düşündüklerini de ifade eden Çelebi, bu kapsamda Şubat ayı içinde yeni açılacak olan Pendik şubesi ile aynı lezzetin ve kalitenin orada da beğenileceğinden emin olduğunu dile getirdi.

Bemol’ün, mimarisi ve görünümüyle en kısa zamanda sevenlerin ve gurmelerin lezzet durağı olacağından eminim. Pastacılık sanatının ecdadımızdan kalan bir miras olması sebebiyle Bemol ürünlerinin hem göz hem lezzet dünyasına hitap ettiğini vurgulayan Çelebi, “bu mirası en iyi şekilde devam ettireceğimizden eminiz” diyor.

Pendik’te Erol Kaya caddesi üzerinde en kısa zamanda Pendik şubesi ile Bemol pasta Cafe Restaurant Pendik’lilerin hizmetinde olacak.

📆 04 Şubat 2014 Salı 13:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR