MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Gençlik, Genel, Spor, Sultanbeyli, Toplum » Sultanbeyli Akca Spor Klubü Dünya,Avrupa ve Balkan Şampiyonalarında

Sultanbeyli Akca Spor Klubü Dünya,Avrupa ve Balkan ŞampiyonalarındaSultanbeyli akça spor kulübü sporcuları İstanbul  ,Türkiye ve Milli takım seçmelerinden büyük Mücadeleler sonucu şampiyonluklar alarak  DÜNYA AVRUPA ve BALKAN Şampiyonalarına Gitmeye Hak kazandılar .

Balkan şampiyonası 21.23.2014 tarihinde BOSNA HERSEKTE yapılacak olan 2.Balkan WUSHU SANDA Şampiyonası na Sultanbeyli Akça Spor Kulübümüzden  2 sporcu gitti.MİLLİ Sporcularımız 75 Kg  Yunus EMREOSMANOGLU 80 Kg Yusuf CAN YENİSU Başarılar dileriz .

Gençler Dünya Şampiyonası  11 Mart 2014 de Antalya ilinde başlayacaktır . DÜNYA WUSHU SANDA Şampiyonası için kulübümüzün sporcusu  Sefer Budaklı  60 kg da Milli Takım Kampında  bulunmaktadır.
Nisan Ayında   ROMANYA da düzenlenecek  AVRUPA Şampiyonası İçinde 2 Milli Sporcumuzda Milli takım kampındalar

60.kg ALEYNANUR  KARAGÖZ

65 kg  BURHAN ÖZER
Sporcuların Antrenörü Niyazi AKÇA Çok sıkı ve disiplinli  Çalıştıklarını  TÜRKİYE mize ve Sultanbeyli ilçemize 20 yıldan bu yana hizmet  verdiklerini ve  vermeye devam edeceklerini söyledi.

📆 22 Şubat 2014 Cumartesi 10:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR