SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Özgür Özel ve Yılmaz Özdil ‘Bidon Kafa’ Kavgasına Girdi

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP genel başkanı Özgür Özel ve CHP’li olduğu bilinen gazeteci Yılmaz Özdil sosyal medyada birbirine girdi. İkili arasında başlayan ‘Bidon Kafa’ tartışmasında sert ifadeler kullanıldı.

CHP genel başkanı Özgür Özel geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılmış ve burada Yılmaz Özdil ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Özgür Özel, Yılmaz Özdil’in seçim öncesinde yaptığı ‘Bidon Kafa’  açıklamasına sert yanıt vermişti.

Özgür Özel’in televizyon kanalında yaptığı bu çıkışın ardından Yılmaz Özdil’de sosyal medya hesapları üzerinden sert açıklamalarda bulundu.

BU İFTİRANI SANA YEDİRECEĞİM

Yılmaz Özdil sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Özgür özel’e Buket Aydın’ın lideri diye hitap etti.

Yılmaz Özdil’in paylaşımı şu şekilde:

“Erken seçim istemiyor, Akp’nin toparlanmasına fırsat tanıyor” dediğim için bana saldıran Özgür Özel, sana bu iftiranı yedireceğim.

Namuslu gazetecilere küfreden trollerin abisi Özgür Özel, sana bu iftiranı yedireceğim.

“Bütün dünyada, birinci parti olmasına rağmen erken seçim istemeyen ilk ve tek genel başkan” dediğim için,

“Akp’nin dört yıl daha iktidarda kalması için özel çaba harcıyor” dediğim için bana saldıran Özgür Özel, bu iftiranı sana yedireceğim.

Bana milletvekiliyken yıllarca “Yılmaz abi” diyen Özgür Özel, şimdi niye çıkıp iftira attığını -gözlüğü çıkardın ama- gözüne sokacağım.”

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Politika
21 Temmuz 2024
Erdoğan ve Özel KKTC’de ne konuştu! Herkes merak ediyor

KKTC’deki 50. Yıl Törenlerinde Erdoğan ve Özel’den Pozitif Mesajlar. KKTC’deki Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü törenlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in yaptığı konuşmalar ve sohbet gündem oldu. Özel, “Çok pozitif bir gündemimiz vardı, o da Kıbrıs’tı. Nezaket cümleleri kuruldu, hal hatır soruldu” dedi. KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl […]

Politika
17 Temmuz 2024
CHP’li Tanju Özcan Yine Disipline Sevk Edildi

CHP’den Tanju Özcan kararı. Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleri nedeniyle bir kez daha disipline sevk edildi. CHP’nin Bolu belediye başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde eski genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşımlar yapmıştı. Tanju Özcan’ın söz konusu paylaşımlar nedeniyle bir kez daha disipline sevk edildiği öğrenildi. CHP sözcüsü Deniz Yücel, bir son dakika açıklaması yaparak Bolu […]

Politika
17 Temmuz 2024
Mustafa Sarıgül Cinsel İçerikli Video Görüntülerini Yalanladı: Montaj ve Şantaj İçeriyor

Sosyal medyada, CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyaya düşen görüntülere ilişkin Mustafa Sarıgül’den ilk açıklama geldi. Sosyal medyada dün gece yayınlanan ve Mustafa Sarıgül’e ait olduğu iddia edilen görüntüler geniş yankı uyandırmıştı. Mustafa Sarıgül’ün koruması ile birlikte yaşadığı öne sürülmüş ve bu iddialar uzun süre boyunca […]

Politika
14 Temmuz 2024
Hakan Fidan Koltuğunu Kaptırdı! Bakın Yerini Kim Aldı

Hakan Fidan yerinden oldu. Artık en beğenilen bakan değil. Bakın en beğenilen bakanlar listesinde ilk sıraya kim oturdu. ORC Araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre “En Beğenilen Bakanlar Listesi” belli oldu. Daha önce yapılan araştırmalarda ilk sırada Dışişleri Bakanı Hakan Fidan yer alıyordu. Ancak son araştırma sonuçlarında Hakan Fidan koltuğunu kaptırdı. Bakın Türkiye’nin en […]