SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Emekliye Saat 21.00’de Müjde Verildi! Sürpriz Kararı Açıkladı

Yayınlanma:
ABONE OL

Milyonlarca emekli için sürpriz ek ödeme kararı çıktı. Saat 21.00’de ek ödeme duyurusu yapıldı. Ekstra ödeme onayı TBMM’den geçti.

Emeklilere ekstra ödeme müjdesi saat 21.00’de açıklandı. 4A 4B 4C fark etmez milyonlarca emekli başvuru yapmaları şartıyla ek ödeme alıyor. Başvurular kolay ve pratik, ödemeler de hızlı. Emekliler için son derece cömert ödeme TBMM’den de onaylandı. 31 Temmuz tarihine kadar başvurusunu yapan tüm emekliler ek ödeme alma hakkına sahip olacak. Emekliye yeni ekstra ödeme detayları haberimizde…

Emekli maaşı alan 16 milyon kişi için son dakika haberi geldi. Emekliler, 31 Temmuz tarihine kadar başvuru yapmaları durumunda ek para alma fırsatına sahip olacak. TBMM onay ile verilecek olan ek para ödemesine ilişkin tüm detaylarda yayınlandı. Emekli maaşı ile ay sonunu getirmekte zorlanan, nakit destek ihtiyacı olan emekliler fırsatı sakın kaçırmasın.

EMEKLİYE ÇOK CÖMERT TEKLİF

Akbank, emeklilere yönelik hazırladığı yeni kampanya ile Temmuz 2024’te de dikkat çekiyor. Emeklilerin maaşlarını Akbank’a taşıması halinde, cazip promosyon ödemeleri ile ekonomik açıdan rahatlamaları hedefleniyor. Kampanya, emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve belirli şartları yerine getiren tüm emeklileri kapsıyor.

AKBANK EMEKLİYE 17.500 TL EK PARA VERECEK

Emekliye yeni ödeme Akbank tarafından yapılacak. Temmuz 2024 maaş promosyon ücretlerini güncelleyen Akbank, SSK bağ-kur 4C ve EYT emeklisi için tam 17.500 TL’ye Varan ek ödeme fırsatı sunuyor.

Akbank’ın yeni kampanyasında 15.000 TL Maaş promosyonu olarak ödeniyor. Ek koşul olmadan 3 yıllığına emekli maaşını bankaya taşıyan ve buradan almayı taahhüt eden tüm emekliler bu ödemeden faydalanma şansına sahip oluyor. Ek olarak Akbank’ın kredi kartı ürünlerini kullanan emeklilere de 2500 TL hediye para veriliyor.

AKBANK TEMMUZ 2024 PROMOSYON DETAYLARI

Akbank, emekli maaşını taşıyan müşterilerine, maaş tutarına göre değişen promosyon ödemeleri sunuyor. Promosyon miktarları, maaş aralıklarına göre belirlenmiş olup, en düşük maaş diliminde bile tatmin edici rakamlar vaat ediliyor.

Promosyon ödemelerinin yanı sıra, Akbank emeklilere özel faizsiz kredi imkanları, düşük faizli ihtiyaç kredileri ve kredi kartlarında avantajlı koşullar sunuyor. Ayrıca, emekli müşterilere yönelik çeşitli sigorta ürünlerinde indirimler ve özel kampanyalar da mevcut.

Maaş taşıma işlemleri, Akbank’ın dijital bankacılık hizmetleri sayesinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Emekliler, şubelere gitmeden online olarak maaş taşıma başvurusu yapabiliyor ve süreci takip edebiliyorlar.

MOBİLDEN BAŞVURANA FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ

Akbank’ın ek avantajları arasında mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru yapanlara faizsiz kredi desteği ile yer alıyor. Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek yeni müşteri olmak istiyorum seçeneğine tıklamanız durumunda dijital asistan yardımı ile banka hesabınızı oluşturabilir aynı zamanda emekli maaşı taşıma başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank’ın yeni müşterilerine özel verdiği faizsiz kredi 25.000 TL olarak belirlendi. 6 ay vade seçeneği ile verilen faizsiz kredi desteğinden sadece maaşınızı taşıyarak yararlanma fırsatına sahipsiniz.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
22 Temmuz 2024
Yumurta, tuvalet kağıdı, toz deterjan, tavuk indirimi! A101’den kapış kapış gidecek fırsat

A101’den dev indirim fırsatı. Yumurta, tuvalet kağıdı, toz deterjan, tavuk indirimi başladı. 3 gün sürecek indirimli ürünler kapış kapış gidiyor. İşte yeni A101 aktüel indirim listesi… A101 market, her hafta olduğu gibi bu hafta da bomba gibi indirim fırsatları sunmaya devam ediyor. A101 hafta sonu kataloğu ile gelen ve 3 gün sürecek olan yeni indirimli […]

Ekonomi
22 Temmuz 2024
Emekliye MAAŞ FARKI! Müjde 08.45’te geldi: Tarih ve miktar açıklandı

Emekliye MAAŞ FARKI geliyor. SSK ve BAĞ-KUR emeklisinin beklediği tarihler belli oldu. İşte emekli zam farkı ödeme takvimi… Emekli maaş farkları milyonlarca emekli tarafından heyecanla bekleniyor. En düşük emekli maaşı, yapılan yeni düzenleme ile birlikte 12.500 TL’ye yükselmişti. Ancak, düzenleme geç kaldığı için emekliler bu ay maaşlarını yine 10.000 TL olarak almıştı. O nedenle de […]

Ekonomi
21 Temmuz 2024
Asgari Ücrete Ara Zam İçin Açıklama Yaptı: 3000 TL İlave Zam

Asgari ücrete ara zam var mı? Açıklama az evvel geldi. Asgari ücrete 3000 TL ilave zam iddiası çalışanları heyecanlandırdı. Asgari ücrete ek zam olacak mı? Milyonlarca çalışanın beklentileri devam ediyor. Her ne kadar hükümet “Zam yok” dese de çalışanların hala umudu var.  SGK Uzmanı Ali Tezel’den de asgari ücret zammı ile ilgili önemli açıklama geldi. […]

Ekonomi
21 Temmuz 2024
Emekliye yüzde 10 refah payı sürprizi! Yeni ek zam için tarih verildi

Emekliye yeni ek zam sürprizi geldi. Yüzde 10 refah faiz alma için tarih verildi. SSK ve bağ-kur emeklisi sevinçten bayram edecek. Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaş Temmuz ayında aldıkları zamlardan memnun değil nokta özellikle SSK ve BAĞ-KUR emeklisine uzun zamandan beri verilen refah payı zammının Temmuz ayında verilmemesi tepkilere neden olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan […]