MENÜ ☰
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Eğitim, Flaş » Güleçyüz: Kartal da yeni bir milat başlattık
Güleçyüz: Kartal da yeni bir milat başlattık


Kartal Halk Eğitim Müdürü Serpil Güleçyüz, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 300 faaliyette çalışma başlattıklarını açıkladı. Kısa süre içersinde Kartal Halk Eğitim Merkezine adeta yeni bir ruh aşıladıklarını, başlatılan çalışmaların âdetini 300 Branş’a çıkardıklarını hatırlattı.

DÜNYA ŞAMPİYONU ÇIKARDIK

Spor dâhil  300 faaliyette çalışmalar yapıldığını, Kartal Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan çok amaçlı kurslara bölge halkının çok büyük ilgi gösterdiğini kaydetti.

Dünya Kıck Boks Şampiyonu Zehra Uysal’ın kendisine yapmış olduğu nezaket ve tanışma ziyaretinde gazetemize Halk Eğitim Merkezi ile ilgili  açıklamalarda bulunan Kartal Halk Eğitim Merkezi Müdürü Serpil Güleçyüz, “  Söze değerli şampiyonumuz Sayın Zehra Uysal’ın şahsıma yapmış olduğu ziyarete özellikle teşekkür ediyorum.

Kurslarımızdan mezun olan bir sporcumuz Cihat Işık,  bir süre önce İran’ın Başkenti Tahran’da yapılan şampiyonada kilosunda Dünya Şampiyonluğu kazandı.

Özellikle Uzakdoğu sporlarına ve güreşe çok önem veriyoruz. Ücretsiz olarak kayıtlarımız halen devam ediyor. Sporun her dalında başlattığımız kurslarımızda deneyimli Antrenörler geleceğin şampiyonlarını eğitiyorlar. Şu anda herkese duyurmak istiyoruz gelip kayıtlarını mutlaka merkezimiz de yaptırsınlar. Şu anda 300 dalda açmış olduğumuz kurslardan bölge halkının ve gençlerimizin yararlanmasını istiyoruz. Biz diyoruz ki, Halk Eğitim Merkezleri halkımızın evidir. Gelsinler bütün problemlerini çözelim” ifadesini kullandı.

EL ELE VEREREK BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ

Kartal Halk Eğitim Merkezinin çalışkan ve başarılı Müdürü Serpil Güleçyüz, şöyle devam etti: “Bölge halkı Halk Eğitim Merkezlerine mutlaka uğrasınlar. Halkımızın eğitimleri için gerekli olan KURS çeşidimiz mutlaka vardır.

Halkımıza hizmet etmek ve halkımızın beklentileri için buradayız. Burada çok önemli bir konunun da altını çizmek istiyorum. Spordaki şiddet olaylarının da ancak sporla önleneceğini düşünüyorum. Kurumumuzu ziyaret lutfunda bulunan şampiyonumuz Sayın Zehra Uysal ile birlikte el ele vererek spor yeteneği olan gençlerimizi topluma kazandırılması ve Türkiye’nin adının da uluslar arası platform da temsil edilmesi de dileğimiz ve hedefimiz olacak. Çünkü Halk Eğitim Merkezi olarak Kartal’da yeni bir sayfa açtık ve yeni bir MİLAT başlattık” dedi.

Güleçyüz, kısa bir süre sonra Uzakdoğu Sporlarına Kıck Boksun ilave edilmesinin de düşünüldüğünü sözlerine ekledi.

 

FETHİ SATICI

Galeri
📆 15 Eylül 2011 Perşembe 10:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR