MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Teknoloji » Şişli Kart ile bilgisayarsız yer kalmayacak!

Şişli Kart ile bilgisayarsız yer kalmayacak!Şişli Belediyesi, teknoloji devi HP ve Intel işbirliği ile yılın en önemli bilgisayar kampanyasına imza attı. Bilgisayar teminini Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Penta’nın yaptığı kampanya kapsamında binlerce İstanbullu, üstün teknolojiye sahip HP dizüstü ya da masaüstü ürünlerine yüzde 25 indirim ve 12 ay taksit imkânıyla kavuşacak.

Şişli Belediyesi, teknoloji devi HP ve Intel işbirliği ile yılın en önemli bilgisayar kampanyasını başlatıyor ve İstanbullular’ın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle yerel yönetimler arasında birçok ilke imza atan Şişli Belediyesi, Şişli Kart projesi ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yüzde 25 indirim ve 12 ay taksit imkânı sunuyor. Bilgisayar teminini Türkiye’nin teknoloji dağıtıcısı şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Penta’nın üstlendiği, kampanya 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek.

Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hazırlanan kampanya kapsamında öğrenciden ev hanımına, çalışandan iş yeri sahibine kadar herkes bilgisayar sahibi olabilecek. Yılbaşına kadar sürecek kampanya kapsamında Şişli Kart sahipleri, Intel’in göz alıcı ve akıllı performans sunan 2. nesil Core™ işlemcileriyle güçlendirilen üstün teknolojiye sahip dizüstü ya da masaüstü bilgisayarları satın alabilecek.

HERKES TEKNOLOJİYE DAHA RAHAT ULAŞACAK”

Teknolojinin yaşamımıza hakim olduğu günümüzde çok önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördükleri bu projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şişli Kart uygulamamız ile İstanbul’da binlerce yurttaşımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. HP ve Intel işbirliği ile Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Penta Bilgisayar tarafından temin edilecek birçok ürün, kentimizdeki Penta Bilgisayar Bayileri’nde sunulacak indirim ve taksit avantajları ile keyifli bir alışverişin kapılarını aralayacak. Özellikle gençlerimizin bilgisayar teknolojisine olan ihtiyacının arttığı günümüzde, 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya ile Şişli Kartı olan tüm İstanbullular, teknolojiyle daha rahat ve indirimli koşullarda buluşacak” dedi.

“TÜM İSTEKLERİ KARŞILAYACAĞIZ”

Şişli Belediyesi, Intel ve Penta Bilgisayar işbirliği ile hayata geçirilen bu projede yer aldıkları için gurur duyduklarını belirten HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, “Kampanya için hazırlanan ürünleri tüm kullanıcı gruplarına hitap edecek şekilde belirledik. 5 dizüstü, 2 mini ve 2 masaüstü bilgisayardan oluşan kampanyada dizüstü bilgisayarında 3 boyutlu film izlemek isteyenler, masaüstünde yüksek performans arayanlar, müzik tutkunları ya da hafif bir bilgisayar almak isteyen tüm kullanıcılar isteklerine yanıt bulabilecek. HP’nin göz alıcı akıllı performansına, sadece HP bilgisayarlarda bulunan Beats ses sitemi, güçlü donanım özellikleri ve estetik tasarımına sahip olan ürünler yüzde 25 indirim ve 12 taksitle satın alınabilecek” diye konuştu.
Penta Bilgisayar Genel Müdürü Mürsel Özçelik ise şunları söyledi: “Penta Bilgisayar olarak öncelikli amacımız Türk tüketicisini en iyi teknoloji ürünleriyle en iyi fiyata buluşturmak. Ürün tedarikçisi olarak yer aldığımız bu önemli projedeki tüm ürünleri, bayilerimizde yada www.pentabilgisayar.com.tr‘de incelemek mümkün.

Penta Bilgisayar Hakkında

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Penta Bilgisayar, Türkiye’de teknoloji dağıtıcısı şirketler arasında ilk sıralarda yer alıyor. 1990 yılından beri  sektörde hızla büyüyen Penta, teknoloji dağıtımında iş ortaklarına katma değer yaratmayı başaran bir firma olarak dikkat çekiyor. Aralarında IBM, HP, Dell, Acer, MSI, Airties, BenQ, Lenovo, Logitech, Oki, Sony, Toshiba, Sapphire, Seagate, Zyxel, Zotac gibi dünya markalarının da yer aldığı teknoloji firmalarının distribütörü olan Penta, Türkiye genelinde 3 bin 500’ün üzerindeki bayisi aracılığıyla, 160’ı aşkın markanın dağıtımını gerçekleştiriyor. Kurum içinde ve sunduğu hizmetlerde hep son teknolojiyi kullanan Penta, elektronik ortamda hizmet sunduğu ve Türkiye’nin ilk B2B platformu olan “bayinet” ile de bayilerine hız ve zaman kazandırıyor.

 

📆 01 Aralık 2011 Perşembe 13:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR