MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Gezi-Alışveriş, Manşet » Olimpiyat Ateşinin Son Durağı, M1 Merkez Kartal!
Olimpiyat Ateşinin Son Durağı, M1 Merkez Kartal!


M1 Merkez Alışveriş Merkezleri’nin her yıl düzenlediği M1 Olimpiyat Oyunları’nın büyük finali, M1 Merkez Kartal’da gerçekleştirdi.

 

4 Mayıs’da M1 Merkez Gaziantep’de başlayıp, Adana ve Konya’da devam eden ve binlerce sporseveri bir araya getiren M1 Olimpiyat Oyunları’nın Kartal’daki büyük finalinde aralarında; Metro Properties kurumsal iletişim direktörü Nesrin Özkan, Okul Sporları İstanbul İl Temsilcisi Cavit Çetinkaya’nın yanı sıra, Karate Milli Takım Antrenörü Ercan İnce, Fenerbahçe Basketbol Altyapı Sorumlusu Fikret Doğan, Milli Basketbolcu Hüsnü Çakırgil, Spor Yazarı İsmet Badem ve spor ve siyaset dünyasının önemli isimleri de yer aldı.

7’den 70’e herkese sporu sevdirmek, spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık yaratmak ve gençleri alternatif spor dallarıyla tanıştırmak amacıyla Metro Properties tarafından her yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören M1 Olimpiyat Oyunları’nın 2-3 Haziran’da M1 Merkez Kartal’da gerçekleştirilen büyük finalinde; streetball, beach volley, beach football, beach handball, mini voleybol, mini atletizm, satranç, jimnastik, motor sporları, badminton, masa tenisi, okçuluk, bisiklet ve futbol tenisi branşlarında eğlenceli ve heyecanlı müsabakalar gerçekleştirildi.

 

METRO PROPERTIES Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Hakkında:

 

METRO PROPERTIES, METRO GROUP’un gayrimenkul kuruluşudur. Şirket, 30 ülkede, dünya genelinde en geniş uluslararası perakende gayrimenkul portföyünü yönetmektedir.

 

METRO PROPERTIES’in temel sorumluluğu, aktif ve stratejik bir portföy yönetimi ile uzun vadede gayrimenkul varlıklarının değerini arttırmaktır. Arazi ve perakende lokasyonlarının geliştirilmesi ve inşası için bir servis sağlayıcı olan METRO PROPERTIES, METRO GROUP’un satış kanallarının büyümesini desteklemekte ve hızlandırmaktadır.

 

Hizmet yelpazesi, perakende mülklerinin enerji yönetiminden; ticari, idari ve depo mekânlarının tesis yönetimine, Almanya, Polonya ve Türkiye’deki alışveriş merkezlerinin yönetimine kadar uzanmaktadır.

 

METRO PROPERTIES 2011’de, yaklaşık 1,700 çalışanı ile 639 milyon euro EBIT elde etmiştir. METRO PROPERTIES, dünya çapında, toplam değeri 8 milyar euro olan 687 ticari gayrimenkul ve bundan ayrı olarak 153 idari ve depo gayrimenkulüne sahiptir.

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 04 Haziran 2012 Pazartesi 00:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR