MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Sağlık Bakanı İle Buluşma!
Sağlık Bakanı İle Buluşma!


Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in ev sahipliğinde AK Parti İstanbul İl Başkanlığı yaptığı dönemde görev yapan ilçe başkanlarıyla Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde biraraya geldi.

 

Beykoz Koru Sosyal Tesisleri önceki dönemlerde AK Parti’de il ve ilçe başkanlığı yapmış siyaset adamlarını ağırladı. Toplantıya geçmişte AK Parti İl Başkanlığı yapan ve şuan Sağlık Bakanlığı görevini yürüten Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile onun döneminde ilçe başkanlığı yapan isimler katıldı.

 

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in ev sahipliğinde düzenlenen yemekte konuşan Keskin “Eski il başkanımız, yeni Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.” dedi.

muezzinoglu-sultanbeyli

 

Müzezzinoğlu: “Biz bir aileyiz”

 

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu “Sizler benim bu şehre hizmet ettiğim güzel yıllarımdaki görev arkadaşlarımsınız. Sizlerle bir aileyiz. Bu sebeple gördüğünüz eksiklikleri, önerilerinizi paylaşmanız beni mutlu edecektir.” dedi ve bakanlık olarak devam eden çalışmalardan ve yeni projelerden bahsetti.

 

Galeri
📆 01 Mart 2013 Cuma 16:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR