MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum » Meydan Ümraniye AVM Hizmet Başarı Ödülünü Kazandı!

Meydan Ümraniye AVM Hizmet Başarı Ödülünü Kazandı!Organize Perakende Sektörünün bugünü ve geleceğini tüm yönleriyle ele almak üzere,

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından düzenlenen V. AVM Yatırımları Konferansı’nın ikinci gününde AYD – Soysal işbirliğiyle ilk defa düzenlenen “Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı ödülleri“ töreni yapıldı.

 

Bu proje sonunda Türkiye genelinde sadece 3 AVM ödüle layık görüldü. Ödülü; İstanbul

genelinde sadece Meydan Ümraniye AVM aldı.

 

Ödülün Gerekçesi;

365 gün hizmet veren AVM’lerin yönetimlerini teşvik ve takdir etmek amacıyla verilen ödüller için Soysal Meçhul Müşteri ekipleri tarafından hizmet kalitesi ölçümleri yapıldı. Bu bağlamda müşteri odaklı çalışan, daha iyi hizmet verme prensibi felsefesiyle hareket eden AVM’ler belirlendi.

 

Ödül Töreni AYD – V. AVM Yatırımları Konferansı’nda yapıldı.

 

Meydan Ümraniye AVM  adına ödülü AVM Müdürü Hasan Akol;AYD Başkanı Hulusi Belgü ve kurucu Başkan Hakan Kodal‘ dan aldı. Meydan Ümraniye AVM Müdürü Hasan Akol: “ Genel prensibimiz, 365 gün süresince ziyaretçilerimizin istekleri, beklentileri paralelinde en kaliteli, titiz hizmeti vermektir. Ödüle layık görüldüğümüz için Meydan Ümraniye AVM olarak gururluyuz“ dedi.

 

📆 14 Mart 2013 Perşembe 15:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR