MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Coşkun Kolejleri de Eğitim Kentinde Yerini Alıyor!
Coşkun Kolejleri de Eğitim Kentinde Yerini Alıyor!


Türkiye’de 173 üniversitenin 11’ine ev sahipliği yağarak Eğitim Kenti’ne bürünen Tuzla’da, marka haline gelen özel eğitim kurumları da eğitim yatırımlarına devam ediyor.İstanbul’da bir çok ilçede eğitim veren Coşkun Kolejleri Genel Müdürü Erdal Şener ve Okul Müdürü Bilal Akkaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek ilçede eğitime açacakları kampüs hakkında bilgi verdi.

Yeni eğitim-öğretim yılına büyük yatırımlar yaparak hazırlanan Coşkun Koleji, Eğitim Kenti olan Tuzla’da yerini aldı. Coşkun Kolejleri Genel Müdürü Erdal Şener ve Maltepe Coşkun Koleji Okul Müdürü Bilal Akkaya, eğitim yatırımlarına büyük destek olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi sundular. Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü’nün lokasyon olarak ulaşımın çok rahat bir bölgede olacağını söyleyen Coşkun Kolejleri Genel Müdürü Erdal Şener “ üniversiteleri ve özel okullarıyla eğitim kenti olan Tuzla ilçesinde Coşkun Kolejleri de yerini aldı.

Bu noktada bizi teşvik eden ve büyük destek veren sayın belediye başkanıma kurumum adına şükranları sunuyorum” şeklinde konuştu. Eğitime her zaman destek verdiklerini belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı “ 2009 yılında başlattığımız eğitim hamlesinin meyvelerini toplamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Coşkun Koleji gibi marka eğitimde marka haline gelmiş kurumları Tuzla’da bulundurmak bizleri mutlu etmekte.” dedi.

 

📆 29 Mart 2013 Cuma 14:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR