MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Başkan Yazıcı, Engellilerle Birlikte Fidan Dikti!
Başkan Yazıcı, Engellilerle Birlikte Fidan Dikti!


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İSEM’de eğitim alan 100 engelli öğrenci ile birlikte fidan dikti. Başkan Yazıcı ve engelli öğrenciler, 500 çam fidanını toprakla buluşturdu.

 

Tuzla Belediyesi ve İSEM (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü) işbirliğiyle Aydınlı yolu, Şelale Park yanındaki alanda fidan dikimi gerçekleştirildi. Orman Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Funda Oktay ve Turgut Özcan, İSEM Müdür Yardımcısı Nurullah Yücel ile Anadolu yakasındaki İSEM şubelerinde eğitim alan yaklaşık 100 engelli öğrenci katıldı. Başkan Yazıcı, engelli öğrencilerle birlikte 500 çam fidanı toprakla buluşturdu.

 

Yücel: İnşallah Koruda da Biraraya Geleceğiz

İSEM Müdür Yardımcısı Nurullah Yücel, “Down sendromlu, otizmli, zihinsel engelli öğrencilerimizle fidan dikimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Diktiğimiz fidanlardan oluşan koruda inşallah yine bir araya geleceğiz. Öğrencilerimize bu imkanı sağlayan Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederiz” dedi.

 

engelliler-yazici

 

Yazıcı: Bir Çok Duyguyu Birlikte Yaşadık

Etkinlikte konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, engelli öğrencilerin örnek bir hizmet imza attığını vurguladı. Başkan Yazıcı, “Çok güzel bir sosyal sorumluluğu yerine getirdik. Bugün burada bir çok duyguyu birlikte yaşadık. Bugün burada sadece Orman Haftası’na özel bir etkinlik düzenlemedik. Engelli kardeşlerimiz, hem İSEM’de aldıkları eğitimle kazandıkları becerilerini ortaya koydular, hem de doğal çevre, sağlıklı yaşam için örnek bir hizmete imza attılar. Emeği geçen herkesi kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

Galeri
📆 30 Mart 2013 Cumartesi 12:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR