MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Tuzla Halkı, Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nin Hizmet Kalitesinden Memnun Kaldı!

Tuzla Halkı, Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nin Hizmet Kalitesinden Memnun Kaldı!Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri, hizmet kalitesini memnuniyet araştırması ile tescilledi. Yenilenen yüzü ile hizmetine devam eden tesis, 5 ayrı kategoride yüzde 92 ile yüzde 100 arasında değişen oranlarla memnuniyet sağladı.

Tuzla Belediyesi tarafından yenilenen Ayyıldız Sosyal Tesisleri, hizmetlerini memnuniyet araştırması ile ölçtü. Hizmetin kalitesinden çeşitliliğine, hazırlanmasından servisine, temizliğine kadar tüm detayların düşünüldüğü ankette, tesisin hizmeti tüm unsurlarıyla değerlendirildi. Ayyıldız Sosyal Tesisleri, verdiği hizmetin müşterileri tarafından nasıl bulunduğu, hizmetin sunumu, hizmeti sunan personelin davranışı, yemek kalitesi, ortamın hijyen ve temizliği gibi konularda yaptığı araştırmayı sonuçlandırdı.

 

Hijyen ve Temizlikte Yüzde 100 Memnuniyet

Ayyıldız Sosyal Tesisleri, araştırmaya katılan vatandaşların yaptığı değerlendirmede yüzde 92 ile yüzde 100 arasında değişen oranlarda başarılı bulundu. Anket sonuçlarına göre yemek çeşitliliği yüzde 92, yemek kalitesi yüzde 96, Servis Hizmeti (İlgi ve hız) yüzde 97 oranında başarılı bulundu. Personel ilgisinin yüzde 97 oranında ölçüldüğü ankette, yüzde 100’lük tam oran ise temizlik ve hijyenle sağlandı.

 

ayyildiz

 

Yazıcı: Göze ve Damağa Hitap Etmek Zordur

Anket sonucunu değerlendiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, belediyenin hizmet sektöründeki başarısını ortaya koyması açısından önemli olduğunu söyledi. Özellikle gıda sektöründe hizmetin çok daha göreceli değerlendirildiğini belirten Başkan Yazıcı, “Halkımızın hizmetlerden memnuniyet oranı, bizim başarımızı ortaya koymaktadır. Yerel yönetimlerde bazı hizmetlerin değerlendirmesi çeşitli kaygılarla gerçeklerin altında kalsa da, gıda sektörü gibi hassas bir alanda bu denli yüksek memnuniyet sağlamamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Gıda sektöründe hizmet verirken yağından tuzuna, görüntüsünden lezzetine, sıcaklığından baharatına kadar her detayını iyi düşünmek, hazırlamak ve sunmak zorundasınız. Bu sektörde göze ve damağa hitap etmek, gönüllere girmek, sanıldığı kadar kolay değildir. Hizmet kalitemizi arttırıp, fiyat politikamızı değiştirmeden Tuzla halkına hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Galeri
📆 01 Nisan 2013 Pazartesi 10:06   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR