MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Spor, Toplum » Sahada Yüreğini Ortaya Koyan Oyuncularımı Tebrik Ediyorum!

Sahada Yüreğini Ortaya Koyan Oyuncularımı Tebrik Ediyorum!Bu hafta göreve başlayan Mehmet Altıparmak, takımın başında çıktığı ilk karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı ve karşılaşma sonrası katıldığı basın toplantısında “Sahada yüreklerini ortaya koyan oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

Çok zor bir atmosferde ve ortamda göreve başladıklarını dile getiren Altıparmak, konuşmasına görevi devraldığı Osman Özdemir’e takıma yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek başladı.

Atıparmak; “Bizim takımımız gerçekten iyi, belki bugüne kadar istedikleri sonuçları alamadılar ama gerçekten müthiş bir takımımız var. Belki kaybolan enerji diyebilirsiniz, belki motivasyon diyebilirsiniz sadece bunlar eksikti. Biz bu süre zarfında sadece bununla ilgilendik.” diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü.

Ben tüm oyuncularıma da aynı şeyi söyledim, biz gerçekten takım olduğumuz zaman Kartalspor’un yenemeyeceği takım yoktur. Altı tane final maçımız vardı, ama bizim olmazsa olmaz maçımız bu maçtı. Bütün futbolcu kardeşlerimi ortaya koydukları mücadeleden, sarf ettikleri efordan ve en önemlisi yüreklerini ortaya koyarak bazı kesimlere verdikleri cevaptan dolayı hepsini canı gönülden kutluyorum.

Bu iş yürek işidir. Biz sadece bizim için olmazsa olmaz maçımızı kazandık, fakat önümüzde beş tane final maçımız var. İnşallah her hafta aynı mücadeleyi göstereceğiz ve beş maçta alacağımız puanlarla amacımıza ulaşmaya çalışacağız.

Futbolcularının bu maç anlamında gösterdiği müthiş mücadelenin kendilerini ilerisi için umutlandırdığını belirten Mehmet Altıparmak, konuşmasını oyuncularını tekrardan tebrik ederek sonlandırdı.

 

 

 

Mehmet Uslu

Attığı şık golle galibiyeti getiren Kartalspor takım kaptanı Mehmet Uslu, karşılaşma sonrası katıldığı basın toplantısında “Herkes yüreğini ortaya koydu ve üç puan aldık” dedi

Mehmet Uslu; “Hocamızın da belirttiği gibi bu maçla birlikte önümüzde altı tane final maçı vardı, arkadaşlarımızla hafta başından beri hep bunu konuşuyorduk, altı tane final maçımız var ve bunun ilk ayağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı, olmazsa olmaz dediğimiz maç.

Artık son haftalarda olduğumuz için iyi oynamak kötü oynamak hiç fark etmiyor, telafisi olmayan haftalara girdiğimiz için bizim için önemli olan üç puandı bunu da başardık üç puanı aldık.

Maçta öncelikle ilk yarıyı değerlendiğimizde ilk 20 dakikalık bölümde müthiş bir Kartalspor vardı. İki üç tane net pozisyonlara giren 2-0, 3-0’lık skorları bulabilecek bir Kartalspor vardı. Direklerden dönen toplarımız oldu.

İkinci yarıda Antep takımı biraz daha baskılı görünebilir ama tabi ki de bu futbolda her takıma olan bir şey, sadece bizim takımda olmuyor. 1-0 öne geçmişiz, üzerimizde ligde bulunduğumuz konum itibariyle baskı var, iç sahada beş maçtır kazanamıyoruz bu nedenle skoru koruma amaçlı ister istemez geriye çekildik.

Hocamın da dediği gibi bende bütün futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. Bugün müthiş bir mücadele vardı, herkes yüreğini ortaya koydu ve sonuç olarak üç puan aldık. Galibiyetin sevincini kısa süre yaşayacağız ve yarın K.Erciyesspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacağız.

Artık bütün maçlarımızı tek tek final maçı olarak görüyoruz, bir diğer final maçımızda önümüzdeki K.Erciyesspor maçı, oradan da galibiyetle dönmeyi arzuluyoruz.” dedi.

Haydar Yılmaz

Bu hafta Kartalspor kalesini koruyan Haydar Yılmaz, basın toplantısında yaptığı açıklamada amaçlarının “Tüm final maçlarını kazanarak ligde kalmak” olduğunu söyledi.”

Haydar Yılmaz; Aslında söylenecek şey yok. Biz sahaya işimizi yapmak, kazanmak için çıkmıştık bunu da başardık, üstesinden geldik.

Sezon başından itibaren değerlendirecek olursak büyük bir şansızlık yaşıyoruz. Kaybedilen maçlar, talihsiz yediğimiz goller penaltılar vesaire hep bu tarz şeyler. Çok fazla odaklanıp gerçek gücümüzü yansıtamadığımızı düşünüyorum. Birde çok duygusal davranarak bazı şeyleri aşmaya çalışıyoruz ama olmuyor. Kaptanımızın da söylediği çok doğru, önümüzdeki maçları hepsi final maçı, hepsini kazanıp hepsinden üç puan alarak bu ligde kalacağız.” dedi.

 

 

📆 08 Nisan 2013 Pazartesi 10:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR