SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

‎ Emeklilere Hayırlı Olsun! 09.00’da Müjde Açıklandı

Yayınlanma:
ABONE OL

16 milyon emekliye müjde 09.00’da açıklandı. Temmuz zammı ile birlikte promosyon zammı da geliyor.

Emekliler Haziran ayı enflasyon rakamlarını Beklerken Temmuz zammının yanı sıra Yeni bir müjde daha var. Hem zam hem de promosyon artışı yolda. Sosyal güvenlik kurumundan yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında bankalarla yeniden masaya oturulacak. Emekli maaş artışı, banka promosyonlarına da yansıyacak. Temmuz ayında maaş promosyonlarının geleceği rakam tahmini olarak belli oldu. Yeni promosyon başvurusu yapacaklar, bekleyerek daha yüksek promosyon alma fırsatına sahip olabilir.

SGK ve bankalar arasında nisan ayında yeni bir anlaşma yapılmış emekli maaş promosyonu güncellemesi gerçekleşmişti. Ancak Temmuz ayında emekli maaşlarına gelecek zam Öncesinde bir sürpriz haber daha var. Promosyonlar Temmuz ayında bir kez daha artıyor. Yaklaşan Temmuz zammı öncesi promosyonlarla ilgili de önemli bir açıklama geldi. Bankalar harekete geçti, promosyon güncellemesi yapılacak. Peki yeni promosyonlar ne kadar olacak? Emekli maaş promosyon fırsatları ve detaylar haberimizde…

EMEKLİYE GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

Nisan ayında SGK ve bankalar yeniden masaya oturdu emekli maaş promosyonu güncellendi. Temmuz zammu öncesi bankalar tarafından verilen promosyonlar şöyle:

Akbank: Dul ve yetim aylığı alanlara 6.250 TL, emekli maaşı alanlara 15.000 TL’ye Varan promosyon ve ek olarak 2500 TL’ye hediye chip para.

Garanti BBVA: Dul ve yetim aylığı alanlara 6250 TL promosyon, emekli maaş aralığına göre 15.000 TL Maaş promosyonu.

Ziraat Vakıf Halkbank: Dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon, emeklilere maaş aralığına göre 12.000 TL promosyon.

Denizbank: Dul ve yetim aylığı alanlara 5000 TL promosyon emeklilere 10.000 TL ve üstü maaş almaları durumunda 12.000 TL’ye Varan promosyon.

Fibabanka: Emekli maaşı alanlara 12.000 TL’ye kadar promosyon, dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon.

ING: Emekli maaşı alanlar için maaş aralığına göre 15.000 TL’ye Varan promosyon, Ayrıca otomatik ödeme talimatına 3000 TL Ek promosyon ve dul ve yetim aylığı alanlara 6.250 TL promosyon.

İş Bankası: Dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon, emekli maaşına göre 12.000 TL’ye Varan promosyon.

QNB Finansbank: Emekli maaşına göre 15.000 TL’ye Varan promosyon fırsatı ile birlikte alanlara da 6250 TL promosyon.

TEB: Emekli maaş aralığına göre 12.000 TL’ye Varan promosyon ve dul ve yetim aylığı alanlara 5000 TL promosyon.

Türkiye Finans: Dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon ödemesi ile emekli maaşı aralığına göre 12.000 TL promosyon.

TEMMUZ AYINDA PROMOSYONLAR ARTACAK MI?

Emekli maaşlarına Temmuz ayında zam geliyor. Sosyal Güvenlik uzmanları promosyon zammı sürprizini de duyurdu. Emekli maaşlarının artması ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumu bankalarla yeniden masaya oturacak ve promosyonlarda da güncelleme yapılacak. O nedenle yeni promosyon alacakların temmuz ayını beklemeleri tavsiye ediliyor.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Okkalı Zam! 4A 4B 4C Emeklisine 18.000 TL Ödeme Onaylandı

4A 4B 4C Emeklisi İçin Okkalı Zam Kararı Çıktı. Emekli Maaşına Ek 18.000 TL’lik Ödeme Onaylandı. 16 milyon emekliyi sevindirecek son dakika haberi geldi. Temmuz ayı maaş zammı sonrası ek ödeme zam mı da yapıldı. Tüm emekleri kapsayan ek ödemelere okkalı zam geldi. Emekliler bu kararla sevinçten havalara uçacak. 18.000 TL ek ödeme onaylandı, pazartesi […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Cumhurbaşkanı Onayladı! İşte 17 Temmuz’dan İtibaren Verilecek En Düşük Emekli Maaşı

Emekli maaş zammı son dakika. Cumhurbaşkanı onayladı, yeni en düşük emekli maaşı belli oldu. İşte 17 Temmuz’dan sonra ödenecek en düşük emekli maaşı… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emekli maaşı zammı ile ilgili kararı ortaya çıktı. Emeklilere 17 Temmuz’dan itibaren ödenecek zamlı maaşlar açıklandı. Milyonlarca emekli bu kararı bekliyordu. Peki en düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Yeni […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Resmen Açıklandı! Emekli Maaş Zammı Değişikliği Duyuruldu

Emekli maaşı alma için sıcak gelişmeler devam ediyor. Son karar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kaldı. Emekli maaşlarına ilave zam kararı ile ilgili son dakika gelişmesi var. Milyonlarca emekli en düşük emekli maaşında kararın alınmasını bekliyor. Son dakika haberleri de bu sebeple yakından takip ediliyor. Emekli maaşlarına yapılacak artışla ilgili kulis bilgileri paylaşılmıştı. En düşük emekli maaşının 2000 […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Tüm Emekliler İçin 12.15’te Açıkladı: Gözünüz Aydın

SSK ve bağkur emeklisi için 12:15’te önemli açıklamayı yaptı. Gözünüz aydın diyerek son maaş zammı kararını duyurdu. Tüm emekli maaş alması ilk baştan değişti. SGK uzmanı İsa karakaş, emekli maaşı alan milyonlarca vatandaşa seslenerek saat 12:15’te yeni kararı duyurdu. Emeklilere gözünüz aydın diyen İsa  karakaş, yeni haberleri pes peşe verdi. Peki emekli kök maaş zammı […]