SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Son Dakika! İstanbul Bahçelievler’de 7 Katlı Bina Çöktü

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dakika haberine göre İstanbul Bahçelievler’de 7 katlı bina çöktü. Binanın 1980 yılında 4 katlı olarak inşa edildiği ortaya çıkarken 3 katının Kaçak olduğu öğrenildi.

İstanbul Valiliği son dakika açıklaması yaparak Bahçelievler’de 7 katlı bir binanın çöktüğünü duyurdu. Valilikten yapılan açıklamada çöken binada Ölü ya da yaralı olmadığı bildirildi. Ayrıca enkaz altında kalan kimsede bulunmuyor.

3 KATI KAÇAK ÇIKTI

İstanbul Bahçelievler’de sabah erken saatlerde meydana gelen olayda Zafer mahallesi Yadigar Sokak’ta bulunan 7 katlı bir bina henüz birinin veya bir nedenle çöktü. Olay yerine çok sayıda AFAD, sağlık, itfaiye ve emniyet ekibi sevk edildi.

Ama ekipleri çöken binada arama çalışması gerçekleştirdi. Ölen ya da yaralanan olmadığı ve enkaz altında kimsenin kalmadığı bildirildi.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada binanın 1980 yapımı olduğu belirtilirken çevrede de gereken tedbirlerin alındığı bildirildi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bayındır ise yaptığı açıklamada, olay yerinde ve çevresinde sıkıntılı olduğu tespit edilen 4 binanın daha boşaltıldığını bildirirken çöken binanın 1994 yılında 3 katının kaçak olarak çıkıldığını söyledi.

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Belediye
12 Temmuz 2024
Maltepe sahilinde park halindeki karavanlar kaldırıldı

Maltepe sahilinde kamuya açık alanlarda uzun süredir park halinde bulunan karavanlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Maltepe Belediyesi zabıta ekiplerince kaldırıldı. İBB, bir süre önce sahil şeridindeki kamuya açık alanlarda uzun süreli park halinde olan karavanların çekilmesi için ihbarda bulundu. Yazılı ihtarın ardından Maltepe Belediyesi de sahil şeridindeki ceplerde park halindeki araçlara tebligat astı. Uyarılara rağmen kaldırılmayan […]

Genel
12 Temmuz 2024
Kudreti ve Şifası Adından Geliyor! Türkiye’de Pek Bilinmiyor Ama Her Zerresi Şifa Dolu

Türkiye’de pek yaygın olmasa da kudret narı tam bir Şifa deposu. Bu tropikal meyve salatalığa benziyor ancak her zerresi fayda sağlıyor. Kudret narı, bilimsel adıyla Momordica charantia, son yıllarda popülerliği hızla artan bir bitki. Tropikal ve subtropikal bölgelerde yetişen bu bitki, özellikle sağlık üzerindeki olumlu etkileri ile dikkat çekmektedir. Geleneksel tıpta uzun yıllardır kullanılan kudret […]

Genel
12 Temmuz 2024
Adnan Oktar Suç Örgütünün 5 Milyar TL’ye Yakın Mal Varlığı Hazineye Geçti

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Karar sonrası örgüte ait 5 milyar TL’yi bulan mal varlığı hazineye geçti. Örgüt liderliğini Adnan Oktar’ın yaptığı, Adnan Oktar silahlı suç örgütüne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Adnan Oktar’ın binlerce yıllık hapis cezası onandı. Bugün de Adnan Oktar örgütü ile ilgili yeni bir […]

Genel
12 Temmuz 2024
Neslim ve İnanç Güngen Çifti Adliyeye Sevk Edildi

Güzellik Merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen adliyeye sevk edildi. Kuyu 8 operasyonları kapsamında geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan sosyal medya fenomeni ve Güzellik Merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngör beraberlerindeki 45 şüpheli ile beraber adliyeye sevk edildi. Gözaltına alınan isimler arasında bir MASAK müfettişi olduğu da ortaya […]