MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Kent Meydanı Yepyeni Hizmetlere Kavuşuyor!
Kent Meydanı Yepyeni Hizmetlere Kavuşuyor!


Sultanbeyli Kent Meydanı ve çevresi yepyeni hizmetlere kavuşuyor. Yapılan prestij sokaklar ile yeni inşa edilen Çözüm Masası ve Zabıta Müdürlüğü hizmet noktaları, 28 Eylül Cuma günü saat 16.00 dadüzenlenecek açılışla hizmete giriyor.

Sultanbeyli’nin merkez caddesi olan Fatih Bulvarı üzerindeki Kent Meydanı ve çevresi, yapılan çalışmalarla her geçen gün yenileniyor. Meydan ile yanyol arasındaki 16 sokakta yapılan düzenlemeler, bölgeye bambaşka bir siluet kazandırdı. Sokakların alt ve üstyapı eksiklikleri giderildi, kaldırım ve yollar yenilendi, modern ışıklandırma sistemleri yapıldı.

Bu çalışmaların ardından meydanın işlevselliğine uygun olarak iki yeni hizmet birimi de yeniden inşa edilerek Sultanbeyli halkının hizmetine sunuluyor. Sultanbeyli Belediyesi Çözüm Masası, meydan üzerindeki hizmet bürosunda vatandaşa en hızlı hizmeti vermek için hazırlandı. Kent Meydanı Zabıta Karakolu da, bölgenin güvenliği ve huzuru için yeni modern binasıyla görev başında olacak. En sık müracaat edilen bu iki birim, artık hizmeti vatandaşın ayağına götürecek.

Tüm bu hizmetlerin açılışını Belediye Başkanı Hüseyin Keskin 28 Eylül Cuma günü, saat 16.00 da gerçekleştirecek. Açılışa tüm Sultanbeylililer davetli.

 

📆 27 Eylül 2012 Perşembe 13:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR