MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Anadolu Yakası Belediye Başkanları Sultanbeyli’de Buluştu!

Anadolu Yakası Belediye Başkanları Sultanbeyli’de Buluştu!Anadolu Yakası belediye başkanlarının Nisan ayı toplantısı, Sultanbeyli’de gerçekleşti. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in ev sahipliğinde yapılan toplantıda, başkanlar gündemi değerlendirdi.

Her ay düzenli olarak bir araya gelen ve bölgenin sorunlarını masaya yatıran Anadolu Yakası belediye başkanları toplantısı Sultanbeyli’de yapıldı ve toplantı oldukça verimli geçti.

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Selim Temurci,İl Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Öztunç,Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu,Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin,Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç katıldı.

 

sultanbeyli-anadolu-yakasi

 

Belediye başkanları, gündemdeki 2B arazilerinin satışı konusunu, ilçelerin mülkiyet çalışmalarını,İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde yaptığı çalışmaları ve ilçe belediyelerinin yürüttüğü projeleri masaya yatırdı. Başkanlar sorunların çözüm yollarını birlikte aradı.

 

 

 

 

 

 

Galeri
📆 04 Nisan 2013 Perşembe 14:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR